Czekając na Apple Watch

Apple Watch - zegarek od Apple wersja Watch

Apple Watch czyli inteligentny zegarek od Apple elektryzuje już niemalże wszystkich – nie tylko fanboyów tej globalnej marki.

Gigant z Cupertino święci już triumfy na rynku smartfonów i tabletów, ale na dziś dzień (po premierze i ostudzeniu emocji związanych z nowymi modelami smartfonów iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus) najbardziej oczekiwaną premierą jest iWatch.

Inteligenty zegarek ma dołączyć do rodziny mobilnych urządzeń Apple całkiem niedługo. Tim Cook, CEO firmy Apple zaznaczył, że prace nad produktem idą zgodnie z planem i Apple Watch powinien pojawić się na przełomie marca i kwietnia tego roku…choć w chwili obecnej nie wiemy nadal jaka będzie dostępności zegarka w różnych rejonach świata ani nie mamy pojęcia na temat poziomu ceny poszczególnych wersji. Wiadomo, że najtańszy model dostępny będzie za 349$, więc cena w Polsce powinna oscylować w granicy 1500 PLN.

Apple Watch - zegarek od Apple wersja Watch

Obecnie na oficjalnej stronie firmy Apple poświęconej Apple Watch przedstawione są wszystkie warianty i modele zegarka jakie najprawdopodobniej będą dostępne w sprzedaży. Łącznie to 34 różnorodne warianty i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Jest wersja Apple Sport (idealna na festiwale i eventy na świeżym powietrzu), wersja standardowa nazwana po prostu Apple Watch (na imprezę klubową) oraz edycja ekskluzywna z 18-karatowym złotem nazwana Apple Watch Edition. Prawdę mówiąc, nie mam pojęcie gdzie to założyć, żeby się dobrze bawić…

Apple Watch - zegarek-od-apple-watch

My oczywiście czekamy na ten produkt – w klubie z rękoma w górze będzie dużo łatwiej rzucić okiem na świeże wiadomości :) Cały obszerny artykuł i zdjęcia wszystkich modeli z krótkim opisem znajdziecie w serwisie MyApple.pl

Apple iWatch Trailer (Official Trailer) 

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz