Znamy wystawców Audioriver Fashion Day

Audioriver Fashion Day with Mustache - visual

Już 25. Lipca, podczas największego polskiego festiwalu muzyki elektronicznej, odbędą się targi mody niezależnej organizowane przez Mustache. Ponad 50 projektantów z całej Polski przedstawi swoje najnowsze kolekcje wielotysięcznej publiczności Audioriver. Wydarzenie odbędzie się w malowniczej scenerii dziedzińca najstarszego liceum w Polsce – płockiej Małachowianki.

„Od kilku lat chcieliśmy zorganizować targi podczas festiwalu muzycznego, dlatego bardzo cieszy nas to, że udało nam się to przy okazji Audioriver – naszym zdaniem najciekawszego wydarzania związanego z muzyką elektroniczną w Polsce” – mówi Konrad Ozdowy, założyciel Mustache.

Do tej pory targi Mustache Yard Sale odbyły się 14. razy i cieszą się bardzo dużą popularnością. Ostatnią edycję odwiedziło ponad 30 tysięcy fanów mody niezależnej i designu, którzy bawili się w wyjątkowej atmosferze przez dwa dni. „Jesteśmy przekonani, że także w Płocku odwiedzi nas mnóstwo ciekawych ludzi” – dodaje Patrick Deba z Mustache.

Na liście projektantów można spotkać takie marki jak Alkopoligamia, Deep Trip, EVC Design czy Egometria. Wybierać będzie można spośród stonowanych, minimalistycznych wzorów, przez drewniane akcesoria, a kończąc na bluzach z abstrakcyjnymi, kolorowymi fullprintami. Bogaty asortyment jest jedną z wizytówek Mustache, dlatego na tę edycję zaproszonych zostało ponad 50 polskich niezależnych projektantów.

Oprócz stoisk, w strefie stanie także dedykowana scena muzyczna, na której wystąpią znani polscy DJ-e i producenci nurtu drum & bass: Silence Groove, Handra i Alegria. Organizatorzy zadbali także o wysoki poziom strefy gastronomicznej sąsiadującej z targami. Foodtrucki nakarmią nawet najbardziej wymagających fanów ulicznej gastronomii.

Targi Audioriver Fashion Day, organizowane wspólnie z Mustache, odbędą się w sobotę 25 lipca w godzinach 13:00 – 20:00 na dziedzińcu liceum Małachowianki przy ulicy Stanisława Małachowskiego 1. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, więc zakupy mogą zrobić wszyscy entuzjaści mody, a nie tylko uczestnicy festiwalu. Poza targami mody za dnia w Płocku dostępne jest także kino festiwalowe oraz Targi Muzyczne Audioriver. Więcej informacji na www.audioriver.pl

Aktualną listę wszystkich marek biorących udział w wydarzeniu można znaleźć na stronie: https://www.mustache.pl/yard-sale#wystawcy

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1606134962974546/

Targi Mustache: Yard Sale organizowane są cyklicznie od 2008 roku. Ostatnia, 14. edycja wydarzenia odbyła się w Warszawie i przyciągnęła w ciągu dwóch dni ponad 30 tysięcy entuzjastów mody, designu
i kreatywnej gastronomii. Pomysłodawcami targów są Patrick Deba i Konrad Ozdowy. W 2013 roku uruchomili oni równoległy projekt: platformę mustache.pl oferującą dostęp do kolekcji najbardziej uzdolnionych polskich projektantów mody i designu Klientom z całego świata.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz