Disclosure wyprodukują track do nowego Jamesa Bonda

James Bond Spectre

Disclosure będą współproducentami, zaś Sam Smith użyczy swojego głosu do  nowego motywu przewodniego do 24-odsłony Jamesa Bonda.

Bracia Lawrence, którzy pracowali ze Smithem kilka razy w przeszłości, potwierdzili swoje zaangażowanie w tym projekcie na swoich profilach social mediowych. Z kolei jak komentuje sam wokalista – jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w jego karierze.

Jestem tak podekscytowany i ogromnie zaszczycony, że stanę się częścią tego kultowego brytyjskiego dziedzictwa i postaram się dołożyć do tej produkcji najlepszą część moich muzycznych inspiracji” – powiedział sam Sam :)

Eksperci tudzież krytycy (sic!) również nie ukrywają ekscytacji w związku z numerem „Spectre”. Ciekawe w jakim kierunku posuną się w kooperacji Ci trzej młodzieńcy – byle ambitnie. Czy James Bond odnajdzie Złoty Pociąg? Czy Monica Belucci będzie sączyła reklamową wodę delikatnie gazowaną? Wszystkiego dowiemy się w kinach na początku listopada, zaś track oficjalnie dostępny na CD i Vinylu już od 26 września.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz