Ciuchy od Ed Hardy – styl kultowego tatuażu

Pomysłodawcą projektu pod nazwą Ed Hardy był charyzmatyczny Christian Audigier – francuski projektant mody i przedsiębiorca.

Wcześniej – spełniony projektant ubrań dla takich marek jak: Diesel, Lee, Levis, Kookai, Von Dutch czy Naf Naf – obecnie zaś właściciel i promotor kilku znanych marek – m.in: Ed Hardy, Christian Audigier czy Rock Fabulous. W 2004 roku zainspirowany pracami legendarnego mistrza tatuażu czyli niejakiego Pana Don Ed Hardy’iego postanowił najpierw wypuścić serię ubrań z nadrukiem jego prac, ale innowacyjność i popularność jego produktów spowodowała, iż stworzył prestiżowy brand o ogólnoświatowej sławie.

Marka Ed Hardy to obecnie cała gama produktów – od butów, t-shirtów, kurtek, bluz, spodni, aż po płaszcze i kurtki. Mimo oryginalnego i stylem bezpośrednio związanym z ulicą, sztuką tatuażu i muzyką, ubrania marki noszą wszelkiej maści celebryci zza Oceanu tacy jak: Madonna, Kanye West oraz wchodzące polskie gwiazdki rodzimego show-businessu (tutaj pozwolicie, że nie będę wymieniał :)

Ciuchy marki Ed Hardy idealnie sprawdzają się na mocne party i dostępne są w wielu polskich sklepach internetowych, więc do dzieła.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz