Słuchawki Denon AH-D321

Słuchawki Denon AH-D321 Urban Raver

Słuchawki Denon AH-D321 z serii Urban Raver o kosmicznej stylistyce posiadają radykalnie nową technologię audio dla osób z równie nowoczesnym podejściem do muzyki.

Słuchawki te nie są nowością na polskim rynku i nie są zbyt popularne wśród rodzimych słuchaczy. A szkoda, bo są naprawdę godne polecenia. Posiadają 40 mm przetworniki profesjonalnie dostrojone, aby dostarczać wysokiej jakości brzmienia z mocnymi basami. Stosowane w urządzeniach Denona pokrętło sterujące daje możliwość łatwego sterowania urządzeń Apple® iPod®, iPhone® i iPad™, podczas gdy zintegrowany mikrofon w nauszniku pozwala na kryształowo czyste rozmowy telefoniczne bez konieczności manipulowania pilotem na kablu. Opatentowany przez Denona pentagonalny kształt nauszników z pianki z efektem pamięci i regulowany pałąk oferują jeszcze wyższy komfort podczas, gdy dwuosiowa konstrukcja 360-stopniowych przegubów nauszników pozwala na idealne dopasowanie do głowy słuchającego. Możesz jeszcze bardziej poprawić wrażenia odsłuchowe pobierając aplikacje Denon Club App dostepną dla urządzeń Apple® iPhone®, iPad™ i smartfonów Android®.

Słuchawki Denon AH-D321 Urban Raver

FUNKCJE

 • 40 mm przetworniki z magnesami neodymowymi dla wysokiej jakości brzmienia
 • Profesjonalnie dostrojone dla osiągnięcia mocnych basów
 • Pentagonalny kształt nauszników z pianki pamięciowej i regulowany pałąk zapewnia doskonały komfort, świetne dopasowanie i izolację od hałasu otoczenia
 • Dwuosiowa konstrukcja mocowania (360 stopni) dla lepszego dopasowania
 • Zintegrowany mikrofon w obudowie nausznika oferuje wyjątkowo czysty dźwięk rozmów telefonicznych
 • Pokrowiec z karabińczykiem dla łatwego przenoszenia
 • Pełna kontrola dzięki użyciu pokrętła Mini Control Wheel i mikrofonu

Słuchawki Denon z serii Urban Raver posiadają opatentowane pokrętła sterujące na obudowie nausznika. Pozwala to na łatwe sterowanie urządzeń Apple® iPhone®, iPod® i iPad™, a zintegrowany mikrofon umożliwia krystalicznie czysty dźwięk rozmów telefonicznych. Pokrętło naśladuje działanie tradycyjnego pokrętła. Aby zwiększyć poziom głośności, po prostu przekreć pokrętło do przodu. Chcesz zmniejszyć poziom głośności – obróć pokretło do tyłu. Naciśnij środek pokrętła, aby uruchomić pauzę lub odebrać przychodzącą rozmowę.

Denon Club – aplikacja dla smartfonów

Denon Club jest aplikacją dla smartfonów, dostępną dla urządzeń: iPhone, iPad i smartfonów Android. Jest też pierwszą na świecie zintegrowaną aplikacją zaprojektowaną dla młodych entuzjastów muzyki. Jej najważniejsze funkcje to:

 • Dostęp jednym przyciskiem do tekstów piosenek
 • Aktualizacja swoich statusów w socialach – Facebook lub Twitter – i przesyłanie info na temat ulubionej muzyki
 • Własne ustawienia EQ i ustawienia wstępne EQ: ustawienia typu pociągnij i upuść pozwalają doświadczać muzyki w indywidualny sposób
 • Zintegrowany odtwarzacz muzyczny
 • Możliwość tworzenia własnych playlist
 • Radio internetowe Tune-In

Podsumowując jednym zdaniem – słuchawki warte polecenia i opatrzone dość korzystną ceną. Koszt tego cacka to ok. 699 PLN i jest to bardzo dobry stosunek ceny do jakości oferowanej nam w tym modelu przez markę Denon.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz