Adam Redux – Burned Bitch


Warning: file_get_contents(https://soundcloud.com/oembed?url=https://soundcloud.com/adam-redux/adam-redux-blancovision-dark-matters&format=json) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/hoh/domains/houseofhouse.pl/public_html/wp-content/themes/alyoum/library/includes/awesome-builder/widgets/widgets/audio.php on line 28

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hoh/domains/houseofhouse.pl/public_html/wp-content/themes/alyoum/library/includes/awesome-builder/widgets/widgets/audio.php on line 31

Kolejny album od Adam Redux, który zawiera bardzo dużo nowych gorących i ciekawych brzmień, i podobnie jak przy pierwszej produkcji otwiera nowe spojrzenie na scenę klubową.

Podobnie jak w pierwszym albumie Underground Revival, każdy z utworów przedstawia swój własny wyimaginowany świat i nie różni się praktycznie od poprzedniego wydawnictwa, z wyjątkiem tego, iż tym razem album zaskakuje ciepłą barwą i plażowym klimatem.

Bardzo dobrym przykładem jest utwór Back To Basics (Miami Twice)…wyobraźcie sobie taką sytuację…widać promienie słońca, jak przebijają się przez cień palmowych liści i rozbijają o fale na wodzie, a gdyby tak można byłoby to usłyszeć? Czy jest to możliwe? Okazuje się że jest, a ten utwór bardzo dobrze to odwzorował.

Albo takie zwykłe fale radiowe, niby nic takiego…wręcz coś co potrafi drażnić, dźwięk który wydaje się być nieposłuszny, wprowadzający stan umysłu w niezwykły zamęt. Wyobraźcie sobie teraz że macie kontrolę nad tym, a chaos zaczyna być posłuszny i zamienia się w przyjemną prawie poukładaną muzykę, czemu nie!

Podsumowaniem niech będzie fraza, którą sam wspominał wcześniej na naszych łamach: „Jestem artystą, a dźwięk to moja forma, to moja mowa, którą każdy człowiek na ziemi potrafi zrozumieć…to magia słowa…”

Wracając na ziemię… Adam Redux szuka labelu, w którym mógłby wydać prezentowane dziś numery (w sumie przygotował 9 numerów + intro) z albumu Burned Bitch. Poza tym gotowy jest również z kolejnymi produkcjami na 2 kolejne albumy. Co więcej, aktualnie pracuje już nad nowym projektem w klimatach minimal pop i minimal pure. Lada chwilę ukażą się pierwsze produkcje, a więc jeśli domagacie się więcej muzyki od Adama to znajdziecie ją na jego muzycznym profilu na Soundcloud.

Adam Redux – Back To Basics (Miami Twice)

Adam Redux - Burned Beach Made In Poland album

Adam Redux – Burned Beach
Data wydania: XI 2014
Label: poszukiwany!

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz