MadMartigan – Jazz & Swing


Warning: file_get_contents(https://soundcloud.com/oembed?url=https://soundcloud.com/madmartigan-1/jazz-swing&format=json) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/hoh/domains/houseofhouse.pl/public_html/wp-content/themes/alyoum/library/includes/awesome-builder/widgets/widgets/audio.php on line 28

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hoh/domains/houseofhouse.pl/public_html/wp-content/themes/alyoum/library/includes/awesome-builder/widgets/widgets/audio.php on line 31

MadMartigan oryginalnie pochodzi z Tarnowa, a swoją przygodę zaczynał z muzyką jako DJ pod koniec lat 90. Jego pierwsze sety i brzmienia oscylowały w klimatach drum and bass po czym w bardzo szybkim czasie rozwinął swoje zainteresowania w stronę muzyki techno, minimal oraz house.

Artur Kohlman alias MadMartigan swoje pierwsze kroki stawiał w klubie Depo w Brzesku, który urósł do miana legendy dla osób z okolic Nowego Sącza, Tarnowa oraz Krakowa. Nie ma co ukrywać, że MadMartigan z imprezy na imprezę podnosił swoje rzemiosło w miksowaniu, co skutkowało tym, iż zaczął grywać w Krakowie, Katowicach, Jaworznie, Kielcach czy Tychach. Dodatkowo niejednokrotnie był współorganizatorem wielu imprez otwartych i zamkniętych oraz zanotował mały epizod w Sfinksie.

Kolejnym etapem w poszukiwaniu coraz to nowszych wyzwań oraz zbieranie doświadczenia, przyszedł czas na emigrację. Następnym przystankiem dla MadMartigana okazała się Holandia gdzie zaczął powoli realizować się jako producent, mając okazję do zagrania na kilku imprezach w Hadze i Amsterdamie oraz na kilku nielegalnych parties. Okres ten obfitował w różnego rodzaju sytuacje i jak na artystę przystało miewał chwile uniesienia i zwątpienia, które pozostawiły jakieś ślady w jego duszy artystycznej.

Po pewnej przerwie Martigana można znowu zauważyć na scenie klubowej i z pewnością jest to pozytywny sygnał, bo jest to artysta godny uwagi, który potrafi swoja muzyką wynieść imprezę na wysoki poziom jakościowy. Obecnie przebywa w Szwajcarii, gdzie również miał już okazję grywać w radio oraz w klubie. Ponadto wciąż wypuszcza nowe produkcje muzyczne, które bez wątpienia stoją na wysokim poziomie.

Więcej muzy na jego profilu Soundcloud. A poniżej mały pozytywny bonusik – bynajmniej nie prima aprilis-owy  :)

MadMartigan Feat. Celia Pavey – Feel Good Inc.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz