CisSar & MaDa – Pursuit


Warning: file_get_contents(https://soundcloud.com/oembed?url=https://soundcloud.com/sylrecordings/14-cissar-mada-pursuit&format=json) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/hoh/domains/houseofhouse.pl/public_html/wp-content/themes/alyoum/library/includes/awesome-builder/widgets/widgets/audio.php on line 28

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hoh/domains/houseofhouse.pl/public_html/wp-content/themes/alyoum/library/includes/awesome-builder/widgets/widgets/audio.php on line 31

Dobry, niekomercyjny progressive house prosto z Polski. CisSar & MaDa w kawałku „Pursuit” wydanym dla wytwórni „Spread Your Legs Recordings”, który ukaże się na składance ADE 2015. Płyta ma zostać zaprezentowana na jednej z największych imprez odbywających się w Holandii – Amsterdam Dance Event, zaś oficjalna premiera już 14 października.

CisSar i MaDa to duet z Bełchatowa, który razem współpracuje od ponad 2 lat. W jego skład wchodzą: 20-letni Cezary Najgiebaur (CisSar) oraz 24-letni Daniel Małolepszy alias MaDa. Muzyką zajmują się od najmłodszych lat. Cezary ukończył szkołę muzyczną na klarnecie oraz pianinie. Z kolei Daniel od 11 lat gra na gitarze akustycznej i elektrycznej.

Gatunki, które preferują to electro house, progressive house oraz big room. W związku z tym ich ulubieni artyści pochodzą właśnie z takiego nurtu – mowa o takich tuzach jak: Armin Van Buuren, Alesso, Alexandre Bergheau, Blasterjaxx czy Swedish House Mafia.

CisSar & MaDa - Pursuit

CisSar & MaDa – Pursuit (Original Mix)
Album: ADE 2015 by Spread Your Legs Recordings
Label: Spread Your Legs Recordings
Data wydania: X 2015

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz