Wooden – House Is My Soul vol. 8

wooden-house-vol-8

Prezentujemy Wam propozycję od WOODENA czyli jego najnowszy odcinek podcastu HOUSE IS MY SOUL vol.8. Mix jest wyselekcjonowany najlepszymi numerami klubowymi i utrzymany w deepowo-house’owych klimatach.

WOODEN (Daniel Szczyrbowski) ma 27 lat i pochodzi z Międzyrzecza Dolnego k/ Bielska Białej, a na co dzień mieszka w Poznaniu. Z zawodu stolarz i architekt wnętrz. Od młodości muzyka elektroniczna była dla niego bardzo fascynująca, pozytywnie energiczna oraz łatwo przyswajana dla jego gustu. Początkowo inspirowały go klimaty bardziej komercyjne typu: electro-house, progressive house oraz dutch house, ale z wiekiem zaczął wgłębiać się bardziej w gatunki cięższe, minimalistyczne i techniczne. W jego setach dominuje klimat deep, house, tech-house oraz minimal.

Za deckami już ponad 5 lat, a jego debiut za konsoletą to rok 2010 i wspólny występ z Dj’em Rascalem na imprezie MINIMALNIE QLTURALNIE VOL.8, która odbyła się w Klubie Arhythmia Bielsko-Biała. Oprócz występów w wielu klubach, WOODEN grywał swoje sety Radiu Planeta, a aktualnie prezentuje się w audycji PROGRESS SESSION w HOUSERADIO.PL. Dotychczas miał okazję zagrać z wieloma Dj’ami ze Śląska oraz z pozostałych regionów naszego kraju. 30 kwietnia 2013 roku zagrał na otwartej imprezie: 9-tych Urodzinach Radia Planeta w Oleśnie. Wystąpił wtedy na scenie, jako zwycięzca konkursu na najlepszy mix.

Bardzo szybko stał się zauważalną osobą z muzyczną pasja do muzyki house oraz jej pokrewnych gatunków przez swoich znajomych i nie tylko bielską publikę klubową, prezentując swoje poczynania w małych klubach na terenie Bielska-Białej oraz całego okręgu Śląska. Prezentował również swoje mixy w audycji HOUSESESSION emitowanej w Radiu Planeta FM Bielsko-Biała, Opole i Katowice.  Dotychczas miał okazję zagrać z takimi postaciami jak: Rascal, Shock, Drzazga, Pendzoncy, Grzegorz Es, Novicki, Emill,Tomas Arison, Mabb, Andrew, Luka, Berry, Novicki i wielu wielu innych.

Wooden – House Is My Soul vol. 8

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz