ArtB @ Sofa Jazz Session

artb sofa

Dziś można się zrelaksować dużo bardziej aniżeli w każdą inną środę bieżącego roku, wobec tego mamy dla Was dwie propozycje od ArtB – secik w klimatach jazzowych i mocno tech-house’owych. Mówiąc sławetnym sloganem – dla każdego coś miłego.

ArtB (Andrzej Bielat) – za gramofonami prawie dwie dekady. Od początku muzycznej wędrówki oscylował wokół wszelkich transowych rozwiązań. Obecnie jego spektrum muzyczne rozciąga się od tech house, minimal, przez acid, UK hard, deep dub dark techno, goa, psytrance, po soczysty d’n’b, ragga jungle, dubwize, raggatek i hardtek. Nie obce mu jamajskie rytmy.

Składał płyty ze znanymi polskim i zagranicznymi dj’ami m. in.: Mileną Kriegs, Angelo Mike, Edd, Epix, Zulus, Sick, Raq, Marks, Venom, Arthur Crag, Luke Ashes, Michał Jabłoński oraz z zagranicznymi dj’ami: Adriana Lopez (Hiszpania), Emerson, Holgi Star (Niemcy), Santiago Posada, Paul Cahn, (U.K.) i wielu innych. Sety ArtB’ego słyszeli bywalcy legendarnego, wrocławskiego Wagonu, klubu Kanty w Jaworznie, czy Regresu w Bytomiu. Bez przerwy poszukuje nietuzinkowych dźwięków i nowych rozwiązań muzycznych.

U nas również 2 razy zawitał ze swoimi soczystymi setami – m.in. jego Magiczna Torpeda pod tym linkiem.

ArtB @ Summer Tech House Vibes 06.08.2016

 

Powyżej jego zeszłoroczny mocny secik, zaś całkiem świeże wydanie – trochę lżejsze, jazzujące, soulujące a nawet funky’ujące z dość dużą dozą damskich wokaliz chcielibyśmy Wam dziś przedstawić po raz pierwszy. Jak sam określa – to jest smacznie i słonecznie spędzony czas w Bistro Sofa w Tarnowie.

ArtB @ Sofa Jazz Session 13.05.2017

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz