Cok – NeWay

Cok to reprezentant Sosnowca, który doskonali swój warsztat muzyczny od 6 lat, wychodząc z założenia, iż jedną z najistotniejszych cech, nad którymi warto pracować jest – uniwersalizm.

Edukuje się „w kierunku”, myśli „w kierunku” i żyje „w kierunku”, gdyż muzyka kształtuje wizerunek otaczającego go świata. Zainspirowany soulem, który wywarł ogromny wpływ na jego życie i twórczość. Jak sam twierdzi: „Pasja to najważniejszy element istnienia każdego człowieka!”

Jak twierdzi: „Płyta NeWay dojrzewała we mnie dość długo. Wcześniej zajmowałem się jedynie klasycznymi, rapowymi rzeczami. W pewnym momencie jednak stwierdziłem, że chciałbym nieco rozwinąć skrzydła i wdrożyć w większym zakresie UNIWERSALIZM, o którym tak często mówię. Zebrałem więc w głowie pomysły, motyw przewodni i stworzyłem album. Trwało to w miarę krótko bo jakiś miesiąc/półtora – ale pamiętam, że nad każdym utworem siedziałem kilka dni po kilkanaście godzin dziennie. Ogólnie jestem wciąż zadowolony z efektu końcowego (a jestem osobą, która po tygodniu uważa wszystkie wcześniejsze twory za – słabe). Cieszę się, że zawędrowałem w delikatnie inną ścieżkę muzyczną, gdyż to bardzo poszerzyło moje horyzonty! Stąd też nazwa „NeWay”, która symbolizuje NOWĄ DROGĘ! A w videosinglu starałem się ‚metaforycznie’ ukazać tę symboliczną DROGĘ”.

House Of House PL oczywiście będzie wspierał dokonania Cok’a!!! Już teraz możecie zobaczyć naszą kategorię Afterparty, gdzie zamieszczamy numery w klimacie chill out, easy listening czy chill house.

KONKURS!!! Dziś mamy dla Was szybki i bezbolesny konkurs,a do wygrania najnowsza płyta NeWay! A oto pytanie: Z jakiego miasta pochodzi Cok? Odpowiedzi prosimy pisać na adres: redakcja@houseofhouse.pl

Cok – NeWay – tytułowy klip promujący album 

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz