M&U – Audioriver 2015 Competition Entry

maureen-unick-audioriver-set-2015

M&U (Maureen i U-Nick) to polski mieszany i bardzo zgodny duet producentów i DJ’ów – i na pewno nie ma mowy o typowej wojnie żeńsko-męskiej, czego dowodem ich dzisiejsza propozycja seciku na Audioriverowy konkurs organizowany wraz z Mixcloud.  

Berlin, Ibiza, Miami Winter Music Conference – trzy najbardziej wpływowe miejsca dla wszystkich DJ-ów, producentów muzycznych oraz rozbawionych klubowiczów, w których grywał już duet Maureen i U-Nick. Są jednymi z najbardziej utalentowanych polskich producentów i DJ-ów muzycznych z dość pokaźnym doświadczeniem. Dość wspomnieć o wydawnictwach dla takich labeli jak: Heavenly Bodies Records, Soul Shift Music czy HOUSESESSION/Recovery Tech, w którym wydali swój hit na Beatport Top 100Desert Cats, Monodisco Volume 22 EP.

W ich secikach dominuje tech house, techno oraz deep-house. Możecie ich usłyszeć na wielu festiwalach oraz radiowych audycjach w Europie. Polecamy ich najnowszą EP-kę Deep Feeling, Heavenly Ibiza Compilation EP oraz cykliczny live dj show w Ibiza Live Radio.

M&U – Audioriver 2015 Competition Entry

M&U – Audioriver 2015 Competition Entry by Maureen & U-Nick on Mixcloud

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz