Addy-Z – UBF Summer Compilation vol.1

UBF COMPILATION 1

Kolektyw UnitedBadFlow pod patronatem portalu House Of House PL postanowił muzycznie namieszać tego lata!

W samym środku wakacji chcemy zaprezentować Wam porządną dawkę muzyki z najwyższej możliwej półki. UBF Summer Compilation to cykl, pod szyldem którego ukazywać będą się sety członków kolektywu. Klimatycznie będą oscylowały one wokół muzyki house, która idealnie wkomponowuje się w najgorętszą porę roku. Lato to czas w którym opuszczamy klimatyczne kluby i udajemy się w plener by cieszyć się ulubioną muzyką we wspaniałych okolicznościach przyrody. Urlop nad morzem? Przygasający wieczorem zgiełk wielkiego miasta? Grill w ogródku? A może biurowiec w godzinach pracy? Nie ważne gdzie jesteś i co robisz w te wakacje. Muzyka, którą zmiksowali dla Ciebie DJ-e z kolektywu UnitedBadFlow przeniesie Cię na beach party rodem z najbardziej imprezowej wyspy – IBIZY.

Za inaugurację serii Summer Compilation odpowiedzialny jest śląski DJ, który już kilkukrotnie pojawił się na łamach naszego portalu w cyklu „Made in Poland”. Addy-Z, gdyż to właśnie o nim mowa, przeniesie Was tym razem w ponad godzinną podróż po dźwiękach z gatunku nu-disco, house oraz deep house. Całość zmiksowana w charakterystycznym dla niego stylu – dynamicznie, płynąco i z pazurem! Kompilacja dostępna do zassanie na Soundcloud oraz Hearthis.at. Miłego odsłuchu!

ADDY-Z (UnitedBadFlow / Hypnotizing Freaks) to już nie taki młody, ale wciąż ambitny DJ i początkujący producent pochodzący z Gliwic. Od czasu kiedy po raz pierwszy stanął za gramofonami minęła już prawie dekada. Przez cały ten czas wierny muzyce house w szerokim wachlarzu odmian. Zagrał już w wielu klubach nie tylko w pobliżu miejsca zamieszkania. Jako członek kolektywów UnitedBadFlow oraz Hypnotizing Freaks promuje muzykę house najwyższej jakości. Aktywnie działa na lokalnej scenie klubowej organizując i współorganizując różnego rodzaju wydarzenia.

UBF Summer Compilation – vol.1

——————–
Kolektyw UnitedBadFlow powstał w 2008 roku. Zajmuje się organizacją różnej maści imprez oraz wydarzeń, których wspólnym mianownikiem jest muzyka HOUSE pod wieloma postaciami. Grupa współpracuje z wieloma klubami a także ciekawymi ludźmi, dla których promocja dobrej muzyki jest równie ważna. Naszym celem jest zapewnienie dobrej i niepowtarzalnej atmosfery na naszych imprezach, by każdy uczestnik zapamiętał je na długo i chciał znów brać w nich udział. Do współpracy zapraszamy też niejednokrotnie instrumentalistów i wokalistów, by podczas imprez łączyć ich brzmienia z muzyką elektroniczną. Działamy głównie na terenie Górnego Śląska, jednak można nas usłyszeć także w innych zakątkach polski oraz poza granicami naszego kraju.

UBF FACEBOOK | ADDY-Z FACEBOOK

UBF vol. 1

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz