K.Andy – UBF Summer Compilation vol. 4

summer compilation ubf vol4

Co prawda wrzesień wyjątkowo nas w tym roku rozpieszcza jeżeli chodzi o pogodę, ale musimy się pogodzić z faktem, iż lato powoli odchodzi w zapomnienie. Cykl UBF Summer Compilation też wiecznie trwać nie będzie, ale przeciągnie się jeszcze na początek jesieni, żeby rozgrzać i umilić jesienną atmosferę. Tymczasem mamy dla Was czwartą część zmiksowaną przez DJ-a K.Andy a w niej.. disco, disco, disco! Sprawdźcie to sami!

Andrzej Krupczak aka K.Andy (UnitedBadFlow) DJ, organizator imprez, koneser dobrych klubowych brzmień. Swoją muzyczną drogę rozpoczął w 1997 roku. Zainspirowany muzyką graną w tamtym czasie przez TOP-owych DJ-ów, m.in.: Pulp, Jaco czy Angelo Mike, zakupił swojego pierwszego winyla. Debiut odnotował w 2000 roku na imprezie z udziałem Angelo Mike. Przez kolejne lata fascynacja nowymi brzmieniami niezmiennie rosła, znajdując ujście na granych imprezach oraz w postaci rosnącej kolekcji winyli.

Obecnie K.Andy reprezentuje barwy kolektywu UnitedBadFlow. Aktywnie działa na śląskiej scenie klubowej. Jest pomysłodawcą i organizatorem cyklicznych imprez plenerowych „Beach House Night”. Od kilku lat współtowarzyszem Andrzeja w jego „muzycznej niedoli” jest drGroove, z którym bardzo często grają back2back.

Klimaty w jakich najlepiej czuje sie K.Andy to głęboki bas i seksowny vocal, a przede wszystkim brzmienia maksymalnie pozytywne: funky, vocal, deep, nu-disco, soulful house. Najistotniejsze w graniu i budowaniu setów, są dla niego miłość do muzyki oraz pozytywna energia od ludzi – uśmiechnięte buzie na parkiecie i ręce w górze!

K.Andy – UBF Summer Compilation vol. 4

Więcej info o K.Andy: FacebookMixcloud

——————–

Kolektyw UnitedBadFlow powstał w 2008 roku. Zajmuje się organizacją różnej maści imprez oraz wydarzeń, których wspólnym mianownikiem jest muzyka HOUSE pod wieloma postaciami. Grupa współpracuje z wieloma klubami a także ciekawymi ludźmi, dla których promocja dobrej muzyki jest równie ważna. Naszym celem jest zapewnienie dobrej i niepowtarzalnej atmosfery na naszych imprezach, by każdy uczestnik zapamiętał je na długo i chciał znów brać w nich udział.

Do współpracy zapraszamy też niejednokrotnie instrumentalistów i wokalistów, by podczas imprez łączyć ich brzmienia z muzyką elektroniczną. Działamy głównie na terenie Górnego Śląska, jednak można nas usłyszeć także w innych zakątkach polski oraz poza granicami naszego kraju.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz