Aer – UBF Summer Compilation vol. 5

summer compilation ubf vol5

Piąta część kompilacji od kolektywu United Bad Flow rozgrzewa gorącymi klimatami nawet późną jesienią, a głównym sprawcą całego zamieszania jest Aer.

Aer (Artur Rother) – wolnych wolnych chwilach, których obecnie prawie nie ma, zajmował się amatorską produkcją, do której i dziś coraz częściej powraca. W 2008 roku, zainspirowany muzyką drum & bass i ragga jungle, zaczął próbować swoich sił jako DJ. Umiejętność kontroli nad dźwiękiem i wyczucie rytmu sprawiły, że Aer szybko opanował techniki miksowania dźwięków. Dziś w jego setach można usłyszeć takie gatunki jak: underground house / deep house / vocal house / garage grane z płyt winylowych oraz innych cudów techniki!

aer ubf

AER w akcji; fot: UBF

Aer prężnie działał przez ostatnie 5 lat w swoim rodzinnym mieście Wodzisław Śląski gdzie organizował ze znajomymi cykliczne imprezy pod nazwą Underground House Music w kultowej niegdyś Szufladzie. W połowie 2008 roku Artur założył kolektyw United Bad Flow [UBF]. Nie sposób zliczyć znanych i cenionych DJ i producentów, z którymi grał na jednej imprezie. Grał w prawie wszystkich znaczących miejscach na klubowej mapie polski oraz rozszerzył swoją ekspansję także na Czechy.

Aer – UBF Summer Compilation vol. 5

—————————————–

Kolektyw UnitedBadFlow powstał w 2008 roku. Zajmuje się organizacją różnej maści imprez oraz wydarzeń, których wspólnym mianownikiem jest muzyka HOUSE pod wieloma postaciami. Grupa współpracuje z wieloma klubami a także ciekawymi ludźmi, dla których promocja dobrej muzyki jest równie ważna. Naszym celem jest zapewnienie dobrej i niepowtarzalnej atmosfery na naszych imprezach, by każdy uczestnik zapamiętał je na długo i chciał znów brać w nich udział.

Do współpracy zapraszamy też niejednokrotnie instrumentalistów i wokalistów, by podczas imprez łączyć ich brzmienia z muzyką elektroniczną. Działamy głównie na terenie Górnego Śląska, jednak można nas usłyszeć także w innych zakątkach polski oraz poza granicami naszego kraju.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz