Sety z Mayday 2014

Mayday 2014 15 edycja katowicki Spodekn

15-sta, jubileuszowa edycja MAYDAY w Polsce właśnie przeszła do historii. Katowicki Spodek po raz kolejny oszalał i niemalże nie odleciał.

I jak oficjalnie informuje organizator …”byliście i jesteście wspaniali. 15 edycja MAYDAY przeszła do historii. Kiedy tysiące waszych gardeł krzyczy: MAYDAY! MAYDAY! MAYDAY!, to najlepszy dowód na to, że warto pracować, warto poświęcać się przy organizacji kolejnych edycji MAYDAY. Dla tych chwil warto żyć. To WY jesteście sercem tej imprezy. Dziękujemy Wam za każdy rok, za każdą edycję, za wszystkie wspólne momenty, które spędziliśmy dotąd w katowickim Spodku. To dzięki Wam, MAYDAY na stałe wpisał się w historię polskiej sceny eventowej i to właśnie dla Was zorganizujemy kolejne 15-ście edycji!”

mayday 2014 taa2

Line-Up jak zawsze był bardzo ciekawy i zróżnicowany. Rozkład jazdy bardzo napięty, a be-at.tv przeprowadziło relację ze sceny głównej Arena. Możecie zobaczyć jakie wspomnieniowe sztosy poleciały podczas seta egzotycznego kolektywu Mayday Masters dla wszystkich miłośników dobrych dźwięków w katowickim Spodku. Ponadto udokumentowane są występy ATB, Robin Schulza, Mauro Picotto, Cherry czy Nexy.

Poniżej możecie zobaczyć, co działo się na Main Stage podczas wczorajszej jubileuszowej edycji MAYDAY: „15 Years Full Senses“.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz