Disclosure z nowym singlem – Willing & Able. Zobacz video!

Kilka tygodni temu Disclosure, ogłosił pełną listę nazwisk które wystąpią gościnnie w ich nadchodzącym albumie – Caracal. Wśród artystów znalazły się bardziej rozpoznawalne alianse, takie jak: The Weekend i Lorde. Zamiast tego londyński duet zdecydował się udostępnić singiel z mniej znanym wokalistą Kwabs.

Kwabs, udziela swojego wokalu w utworze Willing & Able, który zajmuje piątą pozycje na krążku. Jest to trzeci singiel, promujący drugi w karierze album brytyjskiego duetu. Nagranie posiada również zapis video, który w łatwy sposób wprowadza nas w psychodeliczny stan  (przynajmniej tak się stało autorem tekstu). W przeciwieństwie do poprzedniego singla Holding On, gdzie swojego głosu użyczył Gregory Porter, nowym numer Disclosure, nie przenosi nas na środek parkietu, lecz w domowe zacisze, gdy chcemy się zrelaksować przy dobrej książce i kubku gorącej kawy.

Singiel został zaprezentowany także na Wild Life Festival, w Wielkiej Brytanii podczas live act’u duetu.

 

Nowy album ujrzy światło dzienne 25 września, zostanie wydany nakładem Island Records. Jeżeli jesteście zainteresowani nową płytą londyńczyków i chcecie ją dostać w dniu premiery – zapraszamy tutaj.

Kilka tygodni temu Disclosure, ogłosił pełną listę nazwisk które wystąpią gościnnie w ich nadchodzącym albumie – Caracal. Wśród artystów znalazły się bardziej rozpoznawalne alianse, takie jak: The Weekend i Lorde. Zamiast tego londyński duet zdecydował się udostępnić singiel z mniej znanym wokalistą Kwabs.

Disclosure – Caracal (Album)
Label – Island Records
Data Wydania: IX 2015

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz