Highly Sedated – Make Love

Po niedawnym wydaniu “Got Some Water?” dla cenionej wytwórni Steve Angelo, szwedzki 5-osobowy zespół electro ogłasza nowy singiel „Make Love,”  wydany w tej samej wytwórni Size Records.

Z głębokim, powolnym rytmem i namiętnym śpiewem, niejako błaga słuchacza w myśl już wyświechtanego hasła „Make Love”, które w różnych wersjach miało jeszcze dodatkowo 2-3 frazy słowne i tworzyło górnolotne hasła rewolucyjne :)

Mamy wrażenie, że team Highly Sedated jest gotowy, aby wstrząsnąć sceną muzyczną…prezentuje zupełnie różne podejście do ambitnych dźwięków jak cała reszta skandynawskich drużyn komercyjnych. Już sam skład osobowy daje do myślenia…dwóch wokalistów, fotograf, scenograf, a także producent, którzy stali się bardziej jak bracia niż przyjaciele. Highly Sedated dąży do wypchnięcia granic muzyki elektronicznej z wykorzystaniem elementów tradycyjnego zespołu w swoich spektaklach i przedstawieniach.

„Nie chcieliśmy, aby przyłączyć się do cyrku, więc stworzyliśmy nasz własny” – mówią członkowie. I niech robią ten cyrk, byle by nie zaczęli pajacować jak ich poprzednicy….

highly-sedated-make-love

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz