Noir & HRRSN – My Fault (Remix Package)

Po wielkim sukcesie na Beatporcie pierwszego singla „Angel”, Noir prezentuje kolejną rewelacyjną odsłonę numeru „My Fault”. To nie jego wina, że za remixy zabrali się John Tejada, Manuel Tur i Alberto Ruiz.

Noir to duński producent, który już 10. rok na scenie kontynuuje wspinaczkę na wyższe szczeble światowej muzyki tanecznej. Wydawał już w takich uznanych labelach jak Defected Records czy Get Physical, choć bardziej znany jest ze swej różnorodnej serii podcastów i eklektycznych setów.

Dzisiejszy track to przedsmak nadchodzącego debiutanckiego albumu, którego publikacja przewidziana jest wiosną 2015 roku. Fani mogą spodziewać się pięknie zrównoważonego połączenia ciężkich piosenek i utworów, które są jakby dalekie od elektroniki, przejścia poprzez techno i house, by zagłębić się w bardziej melancholijną sferę. Tego oczekujemy od jego nowego albumu, którego recenzję na pewno będziecie mogli znaleźć u nas.

Numer w oryginale może i przyciąga słuchacza, ale „My Fault” brzmi jeszcze lepiej w remixach w/w panów. John Tejada zapewnia imponujący kawałek w stylu minimal techno z domieszką vocalu, natomiast Manuel Tur wstrzykuje intensywny rytm i melodię. Z kolei Alberto Ruiz odwraca numer w stronę dub z elementami techno i dostarcza super flow. Zresztą wystarczy posłuchać.

Noir & HRRSN – My Fault – Alberto Ruiz Remix

Noir & HRRSN – My Fault (Manuel Tur Remix)

Noir & HRRSN ‘My Fault (Remix Package) Data wydania: XI 2014 Label: Noir Music

Noir & HRRSN
‘My Fault (Remix Package)
Data wydania: XI 2014
Label: Noir Music

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz