The Griswolds – Beware The Dog (Autograf Remix)


Warning: file_get_contents(https://soundcloud.com/oembed?url=https://soundcloud.com/autografmusic/dog&format=json) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/hoh/domains/houseofhouse.pl/public_html/wp-content/themes/alyoum/library/includes/awesome-builder/widgets/widgets/audio.php on line 28

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/hoh/domains/houseofhouse.pl/public_html/wp-content/themes/alyoum/library/includes/awesome-builder/widgets/widgets/audio.php on line 31

Dla duetu Autograf ostatnie tygodnie było bardzo produktywne czego efektem była wysoka częstotliwość w wydawanych remixach, a wszystko to ku naszej uciesze.

Teraz podejmują się oni własnej interpretacji kawałka Beware The Dog od grupy The Griswolds zapisując ją jako drugi z kolei singiel z ich serii Future Tropical. Mamy tu porcje tropikalnych, muzycznych inspiracji, które współgrając z pozostawioną linią wokalną tworzą perfekcyjną opcje na nadchodzące zimowe wieczory, niższe temperatury oraz krótsze z godziny na godzinę dni.

Mimo swojego niepowtarzalnego wkładu w remix tego utworu Autograf zadbali o to, by ich wersja była równie czarujący i charyzmatyczna co oryginał otwierając mu jednocześnie drogę ku szerszym horyzontom. Zdecydowanie właśnie takich kawałków, na przekór aktualnemu sezonowi, jest nam potrzeba, a tacy artyści jak Autograf bez problemu nam to zapewnią.

The-Griswolds- Beware-the Dog-(Autograf- Remix)

The Griswolds – Beware The Dog (Autograf Remix)
Label: Wind-Up Records
Data wydania: XI 2014

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz