Zgłoś swój set do konkursu Burn Residency 2015

Burn Residency konkurs dla DJ

Ruszyła czwarta edycja konkursu Burn Residency 2015. Młodzi DJ-e z całego świata będą konkurować o prestiżowy kontrakt o wartości 100 000 euro oraz rezydenturę w największych klubach na Ibizie.

Aby wziąć udział w konkursie należy zalogować się przy użyciu aplikacji na Facebooku, a następnie załadować swój oryginalny 15-20 minutowy set. Pierwszym etapem będzie głosowanie online. Spośród 20% mixów o największej liczbie „like’ów”, lokalne jury wybierze pięciu finalistów, którzy zmierzą się podczas mix-offu. Zwycięzcy ze wszystkich krajów spotkają się w wakacje podczas Burn Residency Bootcamp na Ibizie, gdzie wezmą udział w licznych warsztatach i wykładach prowadzonych przez największe gwiazdy światowej elektroniki. W poprzednich latach gośćmi cyklu byli m. in. Carl Cox, Pete Tong, Maceo Plex oraz Solomun.

burn residency

 

Trzech artystów, którzy najbardziej zachwycą mentorów otrzyma szansę zdobycia rezydentury w najlepszych klubach na Ibizie. Na koniec sezonu jednemu DJ-owi zostanie zaproponowany kontrakt o wartości 100 000 euro. 

Zgłoszenia można nadsyłać do 15 marca!

Zgłoś się dziś poprzez aplikację: https://apps.facebook.com/burnresidency/

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz