Trwa międzynarodowy konkurs Audioriver i Mixcloud

Konkurs_Audioriver_Mixcloud

Największy polski festiwal z muzyką elektroniczną ogłasza początek współpracy z Mixcloud, czyli jedną z wiodących internetowych platform radiowych i DJ-skich na świecie. Ruszył wspólny konkurs, którego główną nagrodą jest występ na tegorocznej, dziesiątej edycji Audioriver. Termin nadsyłania setów i live-actów mija 17 maja 2015.

„To nie pierwszy konkurs DJ-ski w historii naszego festiwalu – wcześniej organizowaliśmy go we współpracy z lokalnym partnerem, ale uznaliśmy, że dziesiąta rocznica to dobry czas na rozwój” – mówi rzecznik festiwalu, Łukasz Napora. „Zazwyczaj otrzymywaliśmy około 100 zgłoszeń, a potem sami decydowaliśmy o wyniku. Mamy nadzieję, że rozszerzenie zasięgu zwiększy również liczbę uczestników konkursu. Biorąc pod uwagę wiele zgłoszeń, nie będzie już możliwe, abyśmy sami oceniali wszystkie nadesłane miksy. Dlatego też musimy trochę zmienić zasady i wprowadzić próg polubień.”

Konkurs jest skierowany do DJ-ów i producentów z całej Europy. Jego organizatorzy poszukują artystów tworzących w klimacie muzyki house, downtempo i lżejszej elektroniki (tylko występy solo, bez duetów czy zespołów). Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:

  • umieścić 30 minutowy DJ set lub live-act na Mixcloud do 17 maja 2015
  • przesłać link do swojego pliku na konkurs@audioriver.pl
  • nazwać mix: „Nazwa Artysty – Audioriver 2015 Competition Entry”
  • otagować swój set na Mixcloud frazą „Audioriver 2015 DJ Competition”
  • od 17 do 31 maja 2015 promować swój mix i zdobyć jak najwięcej „serduszek” (Favourites) w serwisie Mixcloud.

Nagroda główna czeka na dwóch zwycięzców: polskiego i zagranicznego. W konkursie można wygrać:

  • godzinny występ na Independent Market Stage podczas festiwalu Audioriver 2015, w dniu 24 lipca lub 25 lipca
  • 3 noce wdwuosobowym pokoju w hotelu w Płocku
  • zwrot kosztów transportu do Płocka (samochodem lub pociągiem) – dla zwycięzcy z Polski. Dla zwycięzcy spoza Polski – lot międzynarodowy w obie strony oraz transport do Płocka –
  • dwa bilety VIP na Audioriver 2015 dla każdego zwycięzcy.

Nowe warunki konkursu zachęcają jego uczestników do zaprezentowania umiejętności promocji poprzez narzędzia dostępne na Mixcloud i inne media społecznościowe. Zwycięzca zostanie wybrany spośród top 20 polskich miksów (w zależności od liczby „serduszek” – favourites). To samo dotyczy laureata z zagranicy. Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez organizatorów Audioriver do 14 czerwca 2015.

Więcej informacji o konkursie znajduje się tutaj: https://www.mixcloud.com/competitions/Audioriver-mixcloud-2015-dj-competition/

Regulamin jest dostępny tutaj: http://ftp.audioriver.pl/audioriver_mixcloud_regulamin.pdf

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz