Największy fan Daft Punk i jego unikatowa kolekcja

dj-amel-daft-punk

Chyba każdy kocha Daft Punk i to bez względu na wszystko. Jedni cenią ich muzykę, historię, kunszt producencki, a inni kochają ich za sceniczne stroje, melodyjne tracki czy jeszcze inne wartości, które cechują takich artystów jak Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter.

Djamel okazuje się być największym na świecie fanem Daft Punk!. Tak bardzo ich kocha, że założył swoją własną stronę internetową, Daftworld i od 2005 roku oferuje wszystkie najnowsze wiadomości, zdjęcia, gadżety i muzykę tego francuskiego duetu.  Pisaliśmy i publikowaliśmy już tego człowieka na samym powstaniu naszego portalu – czy ktoś to jeszcze pamięta? :) Ale do brzegu….

Nasz dzisiejszy gość (i nie jest to o dziwo Daft Punk) sam osobiście nabył tysiące kultowych i unikalnych kawałków z początku kariery Daft Punk oraz niezliczoną ilość gadżetów – figurek, limitowanej edycji grafiki i ultra rzadkich wydawnictw vinylowych.

Video, które dziś Wam polecamy ilustruje całą jego kolekcję. Film stworzony został przez młodego reżysera Nicolasa Carpiaux, który po raz drugi ma przyjemność nakręcić dłuższy dokument z DJmal’em. .

DJAmel – największy fan Daft Punk:


Le Fan 2.0 // World’s biggest Daft Punk fan… przez Skapew

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz