Red Bull Szkoła Dźwięku w Sopocie

Falcon (redbull.pl)

10 czerwca w Sopocie odbędzie się spotkanie dla adeptów DJ-ingu i produkcji muzycznej, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności – Red Bull Szkoła Dźwięku. W rolę nauczycieli wcielą się Mr Krime, FALCON1 oraz Steve Nash. Wstęp jest bezpłatny.

Red Bull Szkoła Dźwięku to spotkania, na których amatorzy produkcji muzycznej i DJ-ingu mogą poszerzać swoją wiedzę, umiejętności techniczne, a także poznawać nowe oprogramowanie oraz sprzęt. Spotkania prowadzone są przez doświadczonych DJ-ów i producentów.

Kolejne spotkanie Red Bull Szkoła Dźwięku odbędzie się 10 czerwca w sopockim Sfinksie w ramach Seazone Music & Conference. Tym razem w rolę nauczycieli wcielą się Mr Krime oraz FALCON1 ze szkoły DJ-skiej SPINLAB. Krime to uznany DJ i absolwent Red Bull Music Academy w Dublinie z 2000 r., który od lat dzieli się wiedzą z adeptami sztuki DJ-skiej. Falcon1 zaś pięciokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski federacji IDA i wraz Dj-em Kebsem od kilku lat prowadzą warszawską szkołę SPINLAB, która jest partnerem projektu Red Bull Szkoła Dźwięku.

Steve Nash red bull

fot. Steve Nash (redbull.pl)

Dodatkowo, Steve Nash – lider Turntable Orchestra oraz ambasador marki Ableton Polska wprowadzi zgromadzonych w tajniki pracy z Abletonem Live na scenie. Przygotuje specjalny live, który następnie rozłoży na czynniki pierwsze ukazując tym samym mechanizmy produkcji.

Przez całe wydarzenie dostępnych będzie 5 stacji hands-on Ableton Live + PUSH 2 przygotowanych dla uczestników.

Program wydarzenia:

17:30 Falcon1 – scratch sesja poziom basic

18:30 Mr Krime – scratch sesja poziom master

19:30 Steve Nash “Dekonstrukcja Live” – warsztat Ableton Live 9

Data: 10.06.2016

Miejsce: Sfinks700, Mamuszki 1, Sopot

Start: 17:30

Wstęp wolny

Więcej informacji na:

http://win.gs/1PiKcoV

www.redbull.pl/muzyka

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz