Rozstrzygnięcie konkursu „Wygraj bilety na Freeland Festival”

freeland-festival łódź atlas arena

Konkurs na darmowe bilety na Freeland Festival rozstrzygnięty! Już w najbliższy piątek 28 października w łódzkiej Atlas Arenie usłyszymy połączone style EDM, hardstyle, trance i house.

Redakcja House Of House PL rozstrzygnęła szybki konkurs, w którym do wygrania były bilety na to wydarzenie. Specjalnie dla naszych fanów zwiększyliśmy pulę biletów oraz….podwoiliśmy ich ilość. Dzięki temu, zwycięzcy będą mogli zabrać na tą imprezę swoją drugą połówkę (nie mówimy o napoju :), przyjaciela czy młodszą siostrę :)

Osoby, które spełniły warunki konkursowe oraz napisały najciekawszy komentarz pod naszym postem na FB wygrały…podwójne bilety na Freeland Festival. Poniżej lista nagrodzonych – dane z profili FB, którym jak najszybciej wysyłamy upragnione zaproszenia.

  1. Maggie Rocky
  2. Aga Olsen
  3. Aga Wuu
  4. Joanna Skorpion

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Odwiedzajcie nasz serwis www oraz profil na Facebook – już niebawem kolejna porcja ciekawych konkursów.


Freeland Festival to propozycja nowego rodzaju muzycznego wydarzenia, która z pewnością zainteresuje fanów muzyki klubowej. Wyobraźcie sobie połączenie najlepszych znanych Wam przebojów z  żywymi wokalami i instrumentami. Takie imprezy są już organizowane na zachodzie, teraz przyszedł czas na Polskę.

Wydarzenie Freeland Festival zdecydowanie wniesie nową jakość w temacie imprez z muzyką klubową w Polsce. Organizatorzy planują stworzyć w ten sposób nie tylko cykliczny festiwal, który będzie się odbywać co roku ale też zbudować wokół niego oraz miasta Łodzi ponownie wyjątkową społeczność fanów oraz kulturę tego rodzaju muzyki.

Na scenie pojawią się topowi artyści i producenci. Swoją muzykę zaprezentują ATB, Brennan Heart, Alex M.O.R.P.H. oraz śmietanka polskich DJ’ów. Oprócz tego zobaczymy jedyne w swoim rodzaju show na żywo z wokalistami – Christianem Burns oraz Jonathanem Mendelhson. Christian Burns znany jest ze współpracy z najlepszym światowym producentem – Arminem van Buuren, natomiast Jonathan Mendelhson nagrywał numery z Dash Berlin oraz z Brennanem Heart, z którym to wystąpi na scenie I edycji Freeland Festival. Do muzycznego show na żywo dołączy również utalentowany polski skrzypek – Maestro Chives, który perfekcyjnie odnajduje się w klimatach muzyki klubowej.

Headlinerem tego wydarzenia jest rzecz jasna….ATB. Andre Tanneberger jest jednym z najpopularniejszych niemieckich DJ’ów i producentów. Na rynku muzycznym pojawił się w latach 90, od tamtej pory cały czas utrzymując swoją popularność na wysokim poziomie. ATB pojawia się na festiwalach oraz w klubach na całym świecie, jednak jedna z największych grup jego wiernych fanów jest właśnie w Polsce, dlatego też jest on zawsze ciepło przyjmowany przez naszą publiczność a jego produkcje cieszą się nieustającym powodzeniem wśród polskich fanów.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz