Ruszył nabór na 8. Targi Muzyczne Audioriver

Targi Muzyczne Audioriver

Od dziś do 12 maja 2017 organizatorzy najważniejszego festiwalu na polskiej scenie muzyki elektronicznej czekają na zgłoszenia firm i organizacji, które chciałyby zaprezentować swoje oferty blisko 30-tysięcznej widowni tego wydarzenia. Wystawcy, którzy zakwalifikują się do udziału w Targach Muzycznych Audioriver, otrzymają bezpłatne miejsca na rynku Starego Miasta w Płocku w dniach 28-29 lipca. Dla publiczności, wstęp na targi także jest bezpłatny.

„Bardzo się cieszymy, że możemy realizować ten projekt już po raz ósmy” – mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora. „Rynek Starego Miasta od wielu lat nie jest nieznaczącą przystawką do plażowej części Audioriver, a pełnoprawną i niezwykle ważną częścią programu wydarzenia. To miejsce, gdzie można nie tylko w blasku słońca wytańczyć się przy dźwiękach płynących z BURN Stage, ale i porozmawiać z wystawcami – ludźmi, którym udało się swoje pasje przekuć w realne sposoby na życie. Któż nie marzy, by żyć ze swojej pasji? Poprzez Targi Muzyczne wspieramy ludzi, którym się to udaje.”

Projekt skierowany jest do polskich i zagranicznych firm i organizacji zajmujących się szeroko pojętym światem muzyki alternatywnej. W poprzednich latach udział w Targach brały takie festiwale, jak Up To Date, kluby jak Nowa Jerozolima, sklepy jak Side One czy uczelnie jak Akademia Menedżerów Muzycznych. Bardzo mocno prezentuje się także oferta międzynarodowych firm dostarczających sprzęt dla DJ-ów i producentów, m.in. Native Instruments, Arturia czy Numark.

Aby dołączyć do tego grona, należy do 12 maja 2017 pobrać i wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.rynekniezalezny.pl. Co bardzo ważne – organizatorzy oczekują czegoś więcej, niż tylko wystawienia materiałów promocyjnych i trzeba to wykazać w zgłoszeniu. Każde stoisko powinno jakoś angażować publiczność i być interesującym wkładem w program festiwalu. Do 26 maja twórcy Audioriver wyselekcjonują najlepsze propozycje, które wezmą udział w projekcie.

Targi Muzyczne Audioriver 2017 odbędą się w piątek 28 lipca od 16:00 do 20:30 i w sobotę 29 lipca od 10:30 do 20:00.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz