Patrice Bäumel gwiazdą afterparty po VII Konferencji Muzycznej Audioriver

audioriver

Wiemy już, gdzie odbędzie się oficjalne afterparty po łódzkiej edycji Konferencji Muzycznej Audioriver. 8 kwietnia 2017 roku w nowo otwartym klubie OHM wystąpi gwiazda wytwórni Kompakt, Patrice Bäumel, a towarzyszyć mu będą Leon, Simon Mattson oraz VONDA7 – artystka, która wcześniej tego dnia weźmie udział w jednej z debat odbywających się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Do programu Konferencji wspieranej przez markę BURN Energy dołączył także wykład poświęcony skutecznej komunikacji.

Patrice Bäumel swoją muzykę określa jako techno dla dorosłych, a my pod tą definicją możemy się podpisać” – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Nie jest to muzyka bezmyślna, bezduszna, mechaniczna. Swoje utwory Bäumel konstruuje z emocji, subtelności i różnorodności, nie zapominając przy tym, że ich głównym zadaniem jest zachęcanie ludzi do tańca.” Wystarczy posłuchać choćby jego niedawnych produkcji, jak „Surge”, „North” czy świetny remiks „Dead End Thrills” grupy Cubicolor.

Cubicolor – Dead End Thrills (Patrice Bäumel Remix)

Do mieszkającego w Amsterdamie Niemca dołączy polska artystka, która także ma na koncie mieszkanie w stolicy Holandii… tak, jak i w Londynie, i Berlinie, w którym obecnie przebywa. Mowa o VONDA7, która miała genialny miniony rok i wydała swoje utwory w wytwórniach takich gwiazd, jak Sasha czy Guy Gerber. Jej sukces i znajomość zagranicznych rynków były oczywistymi powodami, by zaprosić ją do udziału w debacie poświęconej muzycznym migracjom, czyli w panelu zatytułowanym „Czy wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma?” VONDA7 dołączyła tym samym do Keva Foxa, Tony’ego Duckwortha i Marysi Shepheard.

VONDA7 – Away

Skład afterparty zamyka reprezentant Audioriver, Leon oraz Simon Mattson – bardzo pracowity DJ i producent z Warszawy, regularnie wydający w renomowanych zagranicznych wytwórniach. Cała czwórka wystąpi w remontowanym właśnie klubie OHM znajdującym się na terenie Manufaktury. Miejsce to zmienia swoje oblicze, a impreza Audioriver będzie jedną z pierwszych od otwarcia planowanego na koniec marca/ początek kwietnia. Bilety w cenie 20 zł dostępne są do 7 kwietnia na www.ebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce. W dniu wydarzenia ich cena rośnie do 30 zł.

Simon Mattson – Ochyda

Organizatorzy Konferencji podali też ostatni punkt programu: 1,5-godzinny wykład zatytułowany „Skuteczna komunikacja, czyli jak nie odbijać się od ściany.” Poprowadzi go Magdalena Puchalska – profesjonalna trenerka biznesowa, która na co dzień realizuje szkolenia produktowe i sprzedażowe m.in. dla firm ubezpieczeniowych, telekomunikacyjnych i finansowych. „Poprosiliśmy panią Magdalenę o przygotowanie wykładu specjalnie dla naszej publiczności – wykładu, który pomoże sprawić, by maile, które wysyłamy do wytwórni, klubów itp. nie trafiały od razu do kosza i by telefony, które wykonujemy kończyły się czymś więcej niż „wkrótce się odezwiemy” – komentuje Napora.

Konferencja rusza 8 kwietnia o godzinie 10:00, a jej pełny program znajduje się na www.audioriver.pl. Bilety w cenie 10 zł za cały dzień na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego dostępne są na ebilet.pl i w salonach Empik w całej Polsce. Warto się spieszyć z zakupem, ponieważ wszystkie poprzednie edycje Konferencji wyprzedawały się jeszcze przed ich startem.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz