GEM FEST 2017 – najdłuższy elektroniczny festiwal na świecie!

gem 2017 festival

GEM FEST to Gruziński Festiwal Muzyki Elektronicznej to coroczna impreza międzynarodowa, która odbywa się w idyllicznej lokalizacji w pobliżu małej śpiącej wioski Anaklia, w jednej z największych, najczystszych i najpiękniejszych plaż na całym Morzu Czarnym. To miejsce, w którym można podziwiać niesamowite zachody słońca na Morzu Czarnym, zanurzyć się w kryształowo czystej wodzie i rozkoszować się znakomitymi winami oraz kuchnią i gruzińską gościnnością.

Trzecia edycja tej miesięcznej, niekończącej się imprezy odbędzie się i oferuje wszystkim festiwalowiczom ponad 3000 występów i koncertów w 9 odsłonach. GEM 2017 to nowy ekscytujący punkt spotkań ludzi z całego świata, którzy lubią muzykę, sztukę i rzemiosło oraz szeroko pojętą rozrywkę. Oczywiście najważniejsza jest muzyka, która w otoczeniu wspaniałych krajobrazów Morza Czarnego musi zostać odebrana w sposób szczególny.

gem 2017 lineup

GEM FEST 2017 Line-Up

Organizatorzy gwarantują występy największych, międzynarodowych supergwiazd sceny elektronicznej – mnóstwo setów DJ’skich oraz liveactów. Na dziś potwierdzono występy m.in.: Alexkid, Aly & Fila, Andrea Ferlin, Andrey Pushkarev, Audiofly, Axwell Λ Ingrosso, Boris Brejcha, Carlo Lio, Catz ‘n’ Dogz, Dennis Ferrer, Dubfire, Ferry Corsten, Gramophonedzie, GusGus live, James Zabiela, Joachim Pastor, Kollektiv Turmstrasse, Locked Groove, Mano Le Tough, Marc Romboy, Martin Garrix, Mattias Tanzmann, Oliver Deutschmann, Paul Kalkbrenner, Robag Wruhme, Roger Sanchez, Sander van Doorn, Solomun, Steve Aoki, Super Flu i wielu wielu innych.

GEM FEST 2017

Jeśli jeszcze nie zaplanowaliście urlopu – to wybierzcie ten niesamowity kierunek w okolicach lipca i sierpnia. Największy festiwalowy event w Europieczeka na Was!!!

GEM FEST, Gruzja / Anaklia, od 14 lipca do 14 sierpnia 2017

32 dni – 9 scen – 500 artystów – 3 000 występów  

Jak widzicie powyżej headalinerów nie brakuje!!! I zobaczcie sobie jeszcze oficjalny aftermovie z ubiegłorocznej edycji…

GEM FEST 2016 – Aftermovie

Więcej informacji znajdziecie na: www.gem-fest.com oraz na FB www.facebook.com/GemFestival/

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz