Pierwsi laureaci naszej akcji konkursowej #LetMusicWin

#LetMusicWin - akcja konkurs portalu muzyki house

Mamy pierwszych laureatów akcji promocyjnej #LetMusicWin, którzy wzięli udział w konkursie i w mniejszym lub większym stopniu byli aktywni i kreatywni!

Nagrody powędrują do tych użytkowników naszego serwisu, którzy byli z nami w mediach społecznościowych, na naszym serwisie oraz podsyłali nam swoje propozycje na maila redakcyjnego. Dziękujemy za aktywności i kreatywne myślenie oraz nieszablonowe działania. Oczywiście akcja trwa nadal – już niebawem ogłosimy kolejną listę zwycięzców. Mamy dla Was jeszcze inne nagrody!

LAUREACI – 1 ETAP:  T-shirty akcji #LetMusicWin (dane osobowe dostępne z publicznych źródeł takich jak: facebook/twitter/google+/youtube)

1. Mateusz Antczak

2. Małgorzata Stępień

3. Paweł Nowak

4. Robert Siwiaszczyk

5. Mirek Dudka

6. Krzysztof Then

7. Radosław Stępniak

8. Marta Sobaniec

Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom.

Prosimy o kontakt mailowy pod adresem: redakcja@houseofhouse.pl celem przesłania dokładnego adresu wysyłki, rozmiaru T-shirta (dostępne rozmiary: L oraz XL) oraz podpisania niezbędnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych  do celów związanych z wysyłką nagród.

Skrót ważnych informacji o akcji #LetMusicWin znajdziecie poniżej – pod tym linkiem cała treść. Zapraszamy do wzięcia udziału i dołączenie do muzycznej społeczności! 

————————————————

Jeśli chcesz się dzielić swoimi pozytywnymi emocjami, wspomnieniami i jeśli tak właśnie myślisz – przyłącz się do akcji #LetMusicWin i zgarniaj nagrody! Niech wygra muzyka!

#LetMusicWin akcja portalu House Of House PL

Mechanizm akcji jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności. Po prostu – liczy się każda Wasza aktywność i wszelkie przejawy kreatywnego działania – zarówno na naszym portalu jak i w mediach społecznościowych!

  • Wasze komentarze i muzyczne propozycje w naszym portalu House Of House PL
  • Ciekawe komentarze, udostępnienia, retweety i polubienia na naszych profilach i fanpejdżach | FACEBOOK | TWITTER | GOOGLE+ |
  • Promowanie akcji #LetMusicWin na wszelkie możliwe sposoby!

Dla najbardziej zaangażowanych członków naszej klubowej społeczności przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody!

Co tydzień nagrodzimy najbardziej aktywnych użytkowników! Będziemy rozdawać klubowe T-shirty oraz unikalne vinyle!

Gorąco zapraszamy wszystkich aktywnych i pozytywnych do udziału w akcji #LetMusicWin! Czytajcie nas, obserwujcie, słuchajcie….i czekajcie na przesyłkę od portalu House Of House PL. Stwórzmy wspólnie prawdziwą klubową społeczność!

————————————————

Zobacz regulamin akcji #LetMusicWin

Masz pytania? Pragniesz opublikować swój set, remix, track? Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Napisz do nas: redakcja@houseofhouse.pl

 

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz