Rozdajemy zaproszenia na finał II Urodzin Klubu Prozak – Ame Live

Prozak Ame urodziny 3 dzień rozdajemy bilety zaproszenia konkurs

Rozdajemy 2 pojedyncze zaproszenia na dzień 3, który jest zarazem finałem imprezy z okazji II rocznicy powstania klubu Prozak, a gwiazdą będzie duet AME!

Każdy miłośnik dobrej elektroniki doskonale zna „parkietowe sztosy” autorstwa Ame, który wystąpi już 10 listopada w klubie Prozak 2.0 ! Najwyższa pora usłyszeć je jednocześnie podczas drugiego, najlepszego na świecie live’u 2013 roku (według Resident Advisor) w Prozak 2.0!

Dla naszych czytelników mamy 2 pojedyncze zaproszenia na 3 dzień hucznego świętowania z okazji II rocznicy powstania klubu Prozak Dwa Zero w Krakowie. Mechanizm konkursu jest bardzo prosty i aby wziąć udział w losowaniu zaproszeń należy spełnić poniższe wymagania!

1. Polub nasz fanpejdż (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś) HouseOfHousePL
2. Polub posta konkursowego na Facebooku – Lubię to!
3. Napisz pod postem na Facebooku oraz poniżej w boksie komentarzy (link tutaj) – własny komentarz związany z urodzinową imprezą w Prozaku (radosna twórczość, może być krótko i zwięźle :)

Konkurs trwa do 8 listopada godz 18:00

Lista szczęśliwców zostanie ogłoszona w wiadomości prywatnej. Życzymy powodzenia i zapraszamy do udziału w konkursie.

———————————————————————-

ÂME to duet, który inspiruje się takimi artystami jak Stevie Wonder, WestEnd Rec, Transmat, Weather Report i Herbie Hancock. Jak sami mówią, tworzą głęboki house z duszą. Ich utwory są połączeniem feelingu prosto z parkietu dopełnionym mnóstwem ekspresji. Ten niezwykły duet zaczął formować się w rodzinnym mieście DJ-ów, gdzie w 2001 roku skrzyżowały się ich ścieżki w wytwórni Plattentasche. Duet połączył siły w 2003 roku produkując głębokie techno dla Sonar Kollektiv. Wiele z tych utworów znalazło się na ich pierwszej płycie zatytułowanej po prostu „ÂME”.

Chcąc tworzyć coś odmiennego od ich poprzedniej twórczości postanowili znaleźć nowe, zwinne podejście do komponowania, co dało początek ich singlowi „Rej”, który podbił parkiety. Nie chcąc spoczywać na laurach, w 2006 roku „ÂME” nawiązało współpracę Dixonem i Henrikiem Schwarzem tworząc kawałek „Where we at” z inspirującym wokalem Derricka Cartera.

START: 10 listopada 2014, Prozak 2.0 Kraków

LINE-UP: PROZAK 2.0 pres. ÂME LIVE / Frank Wiedemann, Innervisions / DE

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz