Świąteczna Promocja Stereosound.pl – rabat 25% na wszystkie kursy!

Stereosound.pl - konkurs promocja świąteczna

Promocja świąteczna dla wszystkich osób odwiedzających nasz portal zorganizowana wraz z internetową szkołą produkcji muzyki – stereosound.pl.

Na wszystkie pojedyncze kursy (z wyłączeniem pakietów promocyjnych) Stereosound.pl udziela 25% rabatu! Promocja obowiązuje do 24 grudnia 2014 więc radzimy się spieszyć! Aby skorzystać z promocji wystarczy skontaktować się z Wojtkiem ze stereosound.pl i w temacie maila wpisać HouseOfHouse2014. 

Portal StereoSound.pl oferuje szkolenia z zakresu produkcji muzyki . Obejmują one takie zagadnienia jak obsługa programów, produkcja muzyczna oraz miksowanie i mastering utworów. Każda z zainteresowanych osób może wybrać najbardziej dogodny tryb nauki dla siebie – mianowicie szkolenia online dostępne do zakupu i pobrania 24/7, kursy indywidualne online, kursy indywidualne w studio lub z dojazdem do klienta.

Wszystkie szkolenia zostały przygotowane przez profesjonalnego instruktora ze sporym doświadczeniem w zakresie produkcji oraz miksowania i masteringu muzyki elektronicznej. Do niewątpliwych sukcesów Wojtka Klecki aka Mr Glass można zaliczyć niedawny udział w zwycięstwie na remiks utworu znanego producenta techno/house Roberta Babicza zorganizowanego przez portal Beatport. Niezależnie od zajmowania się prowadzeniem szkoły oraz produkowania utworów Wojtek przyczynia się także do wydawania produkcji swoich klientów dzięki technicznej obróbce ich projektów w zakresie miksowania i masteringu.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej na temat działalności szkoły to zapraszamy do serwisu Stereosound.pl

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz