Dziś w SQ – Welcome. #3 pres. AME

Ame @ SQ klub

Jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich lat, współtwórcy kultowego berlińskiego labelu Innervisions, numer 3 w zestawieniu “Top DJ’s 2014” Resident Advisor…przedstawiamy Âme, który już dziś zagra na trzeciej odsłonie cyklu Welcome.!

Pieśni do rana, atrakcje dla oczu, wspólna zabawa! Cykl Welcome. wkracza w trzecią fazę. Gospodarze Juniore i Conradq przygotowali tym razem coś specjalnego.

Zupełnie abstrahując od obecnych rankingów RA (szanujemy! ale booking był robiony dużo wcześniej), zapraszamy postać, która wiele znaczy dla brzmienia obecnej muzyki klubowej. Jeden z najbliższych przyjaciół Dixona, z którym wspólnie otworzyli oficynę Innervisons i dzielili sceny największych światowych eventów – Kristian z AME zagra DJ Set w SQ klub. Jest on odpowiedzialny za brzmienie, które zarówno współczesnych klubowiczów jak i dinozaurów elektronicznych eskapad przyprawia o ciarki na ciele.

Każdy miłośnik dobrej elektroniki doskonale zna „parkietowe sztosy” autorstwa AME. Od lat takie numery jak „Howling”, „Tatischeff”, „Turn Around”, „Rej”, czy ostatni, wakacyjny hit „From Nowhere” grane są chyba przez wszystkich topowych dj’ów na świecie

Gospodarze Welcome.Conradq i Juniore – zadbają by godnie wprowadzić Was w ekscytującą podróż z AME, a by muzycznej radości stało się zadość, zagrają również najwięksi fani labelu Innervisions, doskonali DJ’e i szamani szczecińskiego życia nocnego – kolektyw Canalia czyli Daniel Zachodni i Brat Beat (zwany tu i ówdzie ‚Little Dixon’)!

Cykl Welcome. to także uczta dla pozostałych zmysłów. Wyjątkowe wizualizacje stworzone przez deepchocka odmienią oblicze SQ, którego scenografia przeobrazi się nie do poznania. Wkrótce więcej informacji…

START: piątek 30.01 od godz. 22.00 – WELCOME. #3  pres. ÂME | SQ klub

LINE-UP:

Âme (Innervisions / Berlin)

Juniore & Conradq ( Muno.pl / C&C bookings / SQ)

Canalia – Daniel Zachodni & Brat Beat

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz