27.02 – Welcome. #4 pres. David August @ SQ

Welcome #4 - David August @ SQ

Nowy Nicolas Jaar muzyki tanecznej, reprezentant najpopularniejszych obecnie klubowych wytwórni Innervisions i Diynamic, nr 4 wśród najlepszych występów live na świecie ‚Top 20 live acts of 2014’ wg magazynu Resident Advisor. David August będzie gwiazdą 4 edycji cyklu Welcome.!

Przy czwartej edycji Welcome. nie sposób uniknąć analogii do pierwszej wizyty Nicolasa Jaara w Polsce 4 lata temu. Tym razem gość równie młody, obiecujący i wywołujący u nas podobne wypieki na twarzy – David August!

Welcome. to za każdym razem inny świat. To również doznania muzyczne najwyższej próby. Na czwartej edycji cyklu zagra młodzieniec charakteryzujący się nietuzinkowym podejściem do elektronicznego brzmienia oraz doskonałymi setami na żywo! Ma za sobą wyjątkowo udany rok – jego podcasty czy występ w Boiler Room obiły się szerokim echem na całym świecie.

Echo to rozchodziło się na tyle donośnie, iż w prestiżowym rankingu Resident Advisor ‚Top 20 live acts of 2014’, zajął 4 miejsce wśród najlepszych live actów globu.

David August to reprezentant labelu Diynamic, gdzie stawiał pierwsze poważne kroki jako producent i gdzie ukazał się jego debiutancki album ‚Times’. Ostatnio jednak, coraz częściej możemy zobaczyć go u boku Dixona, w którego wytwórni Innervisions ujrzy światło dzienne najnowsze długogrające dzieło Augusta.

„David August dba o najdrobniejsze szczegóły” – napisał w grudniu Resident Advisor uzasadniając jego wysokie miejsce w rankingu Live Act’ów. Dla swojego pierwszego albumu zrezygnował z wielu występów, a każdy live act przygotowuje z wyjątkową pieczołowitością.

Musicie to usłyszeć. Podobnie jak w przypadku Nicolasa Jaara 4 lata temu nie pożałujecie – obiecujemy! Na imprezie Welcome. oprócz gospodarzy cyklu Conradq i Juniore wystąpi ze swym debiutanckim live nowy projekt Jacoba Sevile, grający deeepową elektronikę – Bluedepth.

Welcome # 4 pres. David August live! @ SQ

START: 27.02 od godz. 22:00

LINE-UP:

David August LIVE

Bluedepth LIVE

Juniore & Conradq

BILETY: 1.pula 20 zł (do wyprzedania puli) | 2.pula 25 zł (do wyprzedania puli) | 30 zł

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz