28.03 – The Backroom! #18 pres. KOLOMBO! @ SQ

The Backroom - Kolombo @ SQ

To nie pierwszy raz kiedy zapraszamy gwiazdy, które w Polsce jeszcze nie występowały. Tak było m.in. w przypadku Adriatique, Claptone czy Betoko. Podobnie będzie i teraz – bohaterem osiemnastej odsłony cyklu „The Backroom!” będzie belgijski producent i DJ – KOLOMBO.

Naprawdę nazywa się Olivier Gregoire i jest jednym z najbardziej utalentowanych producentów muzyki house ostatnich lat. Charakteryzuje go wyszukany bassline oraz połączenie motywów z wielu gatunków muzycznych, którymi sprytnie eksperymentuje.

Kolombo wydawał dla takich wytwórni jak: Kompakt, Noir Music, Eskimo, Turbo czy Future Classic. Aktualnie jest właścicielem LouLou Records a wraz z jego partnerem z którym produkuje występują pod nazwą jako LouLou Players. Wytwórnia LouLou jest supportowana przez tekie nazwiska jak: MANDY, Richy Ahmed, Solomun, Hosh czy Wally Lopez.

Ciężka praca, otwarty umysł i wielki talent sprawiła, że Kolombo jest rozchwytywany od Brazylii aż po Rosję a jego kalendarz wypełnia się na długie miesiące do przodu.

Standardowo wspierać głównego gościa podczas cyklu „The Backroom!” będą neeVald i Matthew Clarck

START: 28.03 (sobota) The Backroom! #18 pres. KOLOMBO! @ SQ

LINE-UP:

Kolombo (LouLou Records/Belgia)
Matthew Clarck
Neevald
chillroom: Longair & Bogucki

BILETY: przedsprzedaż 15 zł / w dniu imprezy 20 zł

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz