10.11 – Tale Of Us @ 10th SQ Birthday

tale-of-us-sq-10th

Dziś totalny wysyp niesamowitych imprez, a na jedną z nich zapraszamy specjalnie wszystkich klubowiczów bowiem są to urodziny klubu SQ! Bohaterami imprezy odbywającej się w ramach #10uroSQ będą jedni z najciekawszych obecnie przedstawicieli sceny elektronicznej – włoski duet TALE OF US!

To niecodzienne wydarzenie odbędzie się w poznańskiej Starej Rzeźni. To jedna z najciekawszych miejsc w Polsce, łącząca surowość murów i urok zakamarków, godząca ze sobą dosłowność budynków z artystycznym potencjałem wolnej przestrzeni.

W miejscu dobrze znanym z organizowanych przez nas tam Minus Night, Berghain Residents Night, Bar 25 Showcase, Watergate Night, cyklu In/Out czy ostatnich cyrkowych akrobacji w ramach flagowego już CIRCUS INFERNO, zaserwujemy Wam wyjątkowe show w którym ucho i oko cieszyć będzie produkcja muzyczna i wizualna na najwyższym światowym poziomie!

Tale of Us czyli Carmine Conte i Matteo Milleri to od lat jedni z najbardziej docenianych artystów w tanecznej elektronice, którzy swoją wizją zredefiniowali pojęcie wartościowego house’u – nieco pozbawiając go może żywiołowości, ale w zamian dodając dużo płynących, głębokich, a nawet refleksyjnych brzmień.

Choć zarówno Carmine jak i Matteo nie są Europejczykami – pierwszy urodził się w Toronto, a drugi w Nowym Jorku – obaj spotkali się w Mediolanie, gdzie połączyli swoje drogi twórcze. Obecnie mieszkają w Berlinie – mieście, które inspiruje ich do szukania coraz to nowszych możliwości artystycznego wyrazu.

Duet zadebiutował w 2010 roku, początkowo zdobywając sławę dzięki świetnym remiksom utworów Thugfucker i WhoMadeWho, a potem m.in. za sprawą EP-ki „Another Earth”, wydanej nakładem cenionej wytwórni M_nus. Kilka miesięcy temu zachwycili wspaniałą przeróbką utworu „Can’t Do Without You” w oryginale należącego do Caribou. Niedawno wydali utwór we współpracy ze swoim przyjaciółmi z labelu – duetem Mind Against, który gościliśmy na wrześniowym Circusie -, który nie schodzi z pierwszych miejsc djskich notowań. Ponadto, reprezentanci wytwórni Life and Death posiadają wyjątkowy talent w budowaniu napięcia podczas swoich DJ-setów, o czym przekonali się chociażby fani cyklu ENTER. na Ibizie oraz uczestnicy najważniejszych światowych festiwali. To samo zresztą tyczy się ich występu na Audioriver 2013 czy tegorocznej edycji.

Co ważne, talent Tale Of Us potwierdza obroniona drugi rok z rzędu, bardzo wysoka, druga pozycja w corocznym zestawieniu najlepszych DJ-ów świata według prestiżowego serwisu Resident Advisor.(info: Audioriver).

Bohaterowie imprezy, to niejedyny duet, który usłyszymy tej nocy. Ich wystep supportować będzie ‚back to back’ jednego z ojców Audioriver – Leona wespół z dobrze znanym na polskiej scenie Jarkiem Czechowskim aka Angelo Mike.

START: 10 listopada od godz. 22:00

10th Birthday SQ @ Stara Rzeźnia, wejście od ul. Garbary

LINE-UP:

Tale of Us (Life&Death / Berlin)

Leon b2b Angelo Mike

Tom Palash b2b Vladimir Kozakov

visuals: .wju

BILETY:

Przedsprzedaż: 39 zł (WYPRZEDANA) | 45 zł (do wyczerpania puli) | 50 zł (do wyczerpania puli) | 59 zł (do wyczerpania puli).

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz