21.11 – WELCOME. with CATZ ‚N DOGZ! @ SQ

catz n'dogz-sq-party

Zezwierzęcenie! W sobotę 21 listopada na #10uroSQ Welcome. po raz pierwszy lądujemy na planecie wszelkiej maści stworzeń. Na tej edycji nie mogło zabraknąć wybitnych przedstawicieli gatunku – CATZ ‚n DOGZ!

Podczas ogólnoświatowej trasy, polski duet zagości po wielu latach w Poznaniu, w klubie SQ! Ich występ był dłuugo wyczekiwany przez miłośników zwierzęcych rytmów. Atmosferę podgrzewa ich najnowszy, doskonały album Basic Colour Theory, wydany w październiku tego roku.

Polski „eksportowy” duet producentów i didżejów – Catz ‚n Dogz – 9 października zaprezentował swój najnowszy album „Basic Colour Theory” – niezwykle barwne i błyskotliwe ukoronowanie ich dotychczasowej kariery na międzynarodowej scenie muzyki tanecznej. Wojtek i Grzegorz zaplanowali również polską trasę koncertową promującą krążek Basic Colour Theory. Odwiedzą 5 miast, w tym także Poznań!

Świeże brzmienia, dominujący polski akcent, drapieżny entourage! Zapraszamy po raz kolejny na niezwykłą, muzyczną przygodę z Welcome.!

Welcome. To za każdym razem podróż do innego świata. Welcome. To muzyka artystów z topowych wytwórni. Welcome. To nowy cykl imprez sygnowanych przez założycieli Muno.pl – Conradq i Juniore!

Welcome. to cykl zaskakujący. Pragniemy odmieniać Wasze pojęcie dobrej imprezy. Namacalnym niech się staną rzeczy niezrozumiałe i niejednoznaczne. Specjalnie na ten cel szykowana scenografia i wizualizacje wprowadzą Was w wyjątkowy stan.

Równie ważna jest dla nas muzyka. To ona będzie bezdyskusyjnie zaburzała Wasze poczucie równowagi i przywiązania do rzeczywistości. Artyści których zapraszamy, potrafią jak nikt inny eksplorować muzyczne wymiary.

START: 21.11 (sobota) SQ KLUB

LINE-UP:

CATZ n DOGZ (Pets Recordings)

Conradq & Juniore (SQ/Muno.pl)

Canalia (Szczecin)

chillroom: Creamer

BILETY:

bilety: 25 zł (do wyczerpania puli) / 30 zł (do wyczerpania puli)

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz