12.03 – Welcome.#9 pres. JOHN TALABOT @ SQ

sq-john-talabot

Bohaterem weekendowej odsłony cyklu Welcome. będzie barceloński dj i producent – John Talabot.

John Talabot to bez wątpienia jedno z największych objawień na scenie muzyki elektronicznej w ostatnich latach. Efektem jego pracy są wylewne bity, w których Chicago house oraz disco przeplatają się z jego południową duszą. W ten sposób powstają ciepłe, pełne życia utwory, które sprawiają, że ręce i nogi same rwą się do tańca. Debiutancki album „Fin” był jedną z najbardziej docenionych płyt 2012 roku a track „So Will Be Now” niekwestionowanym hitem roku. Eklektyzm muzyczny i niesamowita selekcja sprawiły, że artysta stał się ulubionym didżejem grupy The XX supportując ich koncerty na całym świecie .

Mimo że od jego debiutanckiego albumu minęły już 4 lata artysta nadal jest jednym z najpopularniejszych house’owych producentów na świecie. 2016 rok to moment, w którym światło dzienne ma ujrzeć następca albumu „fin”, zanim to jednak nastąpi fani w Poznaniu będą mogli posłuchać jeszcze nie wydanych produkcji producenta. Oriol Riverola (bo tak właśnie nazywa się Talabot) mimo braku nowych albumów długogrających, co roku wydaje wspaniałe remiksy i dzięki świetnym występom od 4 lat jest w top 100 najlepszych djów na świecie według czytelników Resident Advisor.

Support zapewnią gospodarze cyklu: Conradq & Juniore – Alex Kubaczewski. Gościnnie wystąpi również reprezentant Audioriver Festival, autor audycji w radiowej Czwórka, dj i producent – Lukasz Napora! Impreza odbywa się w ramach #10uroSQ

START: 12.03 (sobota) 22:00 Welcome. #9

LINE-UP:

John Talabot (Permanent Vacation / Barcelona)

Łukasz Napora (Audioriver / Czwórka)

Conradq & Juniore (Welcome. / muno./pl)

BILETY: 25 zł (ograniczona pula) / 30 zł (do wyprzedania puli) / 35 zł (do wyprzedania puli)

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz