30/04 – RUFF Poznań @ MK Bowling

ruff POZNAŃ

W tym roku w długi majowy weekend nie może zabraknąć Cie na najlepszej bibce w mieście! Na tej imprezie typu roof top zagrają dla was gwiazdy polskiej sceny klubowej.

Impreza już w najbliższą sobotę – 30 kwietnia w MK Bowling w Poznaniu. Start od 20:00 – finisz zapewne w godzinach wczesno-porannych. Tego wieczoru zagrają dla WAS:

CocolinoFB | SC

Paweł Kwiecień i Marcin Chumowicz, producenci z województwa śląskiego mieszkający w Tychach, projekt ten powstał w połowie 2010 roku ale wspólnie działają już na rynku kulturalnym od 2003 roku. Jak o sobie mówią nigdy nie skupiają się na jednym konkretnym gatunku, ale uwielbiają house i jego wszelkie odmiany. Tym też krokiem podążają w swoich produkcjach. Ich ostatnie produkcje takie jak „Spicy Breading”, „Something Special”, oraz „who are you” odbiły się w Polsce dużym echem i zainteresowaniem i jak mówią jest to pewien przełom, ponieważ utwory te to czysta i przyjemna dla ucha elektronika z gatunku house który obecnie króluje w tej kulturze.

Nie zapominajmy również o tym, że chłopaki lubią podejmować się wyzwań i w taki oto sposób powstają co jakiś czas „edity” m.in dla Bibio – Ephemeral Bluebell, Mario Bassanov – I’ll be gone, Burial and Four Tet – Moth, Gotye Feat. Kimbra – Somebody that I Used to know, We Fell To Earth – The Double, ten ostatni edit został doceniony przez Hernana Cattaneo i był grany na Creamfields 2011 w Buenos Aires. Na dzień dzisiejszy członkowie Polskiego labelu ponton Music, włoskiej wytwórni Deeperfect Records, Starlight Records oraz Urugwajskiej Surbeats records, Nie zatrzymują się ani na chwilę, a dokonania możecie słuchać bezpośrednio na ich oficjalnym profilu.

Pete Grace – FB | SC | YT

DJ, producent muzyczny. Pasjonat i znawca wysublimowanych elektronicznych dźwięków. Doświadczony promotor i wykładowca najciekawszych tanecznych dźwięków. W jego setach usłyszysz deep house oraz dużo nowoczesnej elektroniki. Grywa na prestiżowych muzycznych wydarzeniach oraz w znaczących klubach na terenie całej Polski.

Pete Grace od 2014 roku współpracuje z legendarną berlińską wytwórnią płytową – Sonar Kollektiv. Jego pierwszym wydawnictwem dla Sonar Kollektiv była EP’ka, zawierająca utwór „The Way You Taste”, który zebrał bardzo dobre recenzje.

Deep Colour –  FB | MixCloud

Deep Colour to duet z Poznania w skład którego wchodzą: Radek (Ramire) oraz Kuba (Ben Quest).

Kuba alias Ben Quest rozpoczynał swoją karierę jako DJ jeszcze jako nastolatek, grając na Ośrodku Wczasowym. Na studiach poznał Radka i okazało się, że mają podobny gust muzyczny, czyli zamiłowanie do muzyki House. Postanowili, że zjednoczą siły i zaczną występować razem na scenie.

Ich pierwszym polem do popisu był klub Tunel w Poznaniu, gdzie grali na imprezie Before Beach Time Festival. Następnie ich kariera zaczęła się rozwijać. Występowali w takich klubach jak: Tunel (Poznań), Archiwum (Poznań), Eskulap (Poznań), HaH (Poznań), Off Garbary – Twoja Stara (Poznań), Fort Colomb (Poznań).

Organizowali między innymi takie imprezy jak: Floating Over Tarrace na tarasie Fortu Colomb, oraz Music Art Department w Strefie Kultury Sołacz. Na dzień dzisiejszy współpracują z Mechaniczną Pomarańczą, a dokładniej z jednym z DJ-ów – Robertem Błaszczykiem, organizując imprezy w Poznaniu. Oprócz wspólnego grania, duet Deep Colour również produkuje. Współpracują z takimi producentami jak Manteeno i Gushito.

Dużo będzie się działo – to pewne! Szykujcie się na klubową noc w najlepszych klimatach prosto z Polski!

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz