06/05 – GUY J – Angelo Mike & Leon Golden Anniversary @ 1500m2

guj-j-1500m2

20 i 15 lat za deckami to jednak nie mało. Sami nie wiemy kiedy to zleciało, ale wiemy jedno, że był to genialny czas, który przeżyliśmy głównie dzięki Wam. Setki imprez, setów, wspaniałych artystów, uniesień, pięknych poranków i niedzielnych kaców. Zabrzmiało trochę jak pożegnanie, ale zapewniamy, że tak nie jest. Po prostu postanowiliśmy uczcić razem z Wami nasze dwudziestolecie i piętnastolecie za deckami i zaprosić z tej okazji artystę, który od dawna jest jednym z naszych faworytów – Guy J!

Muzyk, którego hipnotyczne dźwięki gra w swoich setach cały progresywny świat, na czele z Digweed’em i Cattaneo. Dj, który ostatnimi swoimi występami w Warszawie potwierdził, że należy mu się miano czołowego artysty hipnotycznej, progresywnej elektroniki. Artysta, którego utwory zawsze znajdują się na naszych playlistach i są grane w podczas naszych setów.
Jednym słowem muzyczny geniusz i wspaniały człowiek.

Poza Guy’em towarzyszyć nam będą na scenie artyści, którzy poza tym, że są naszymi przyjaciółmi i kolegami, stanowią elitę dj’ską tego kraju. Zapowiada się niezła biba, zatem zapraszamy, bo będzie to jedna z najlepszych imprez tego roku.

START: 

06.05.2016 od godz. 22:00

1500m2 ul. Emilii Plater 29, Warszawa

LINE-UP:

Guy J (Bedrock , Lost&Found / IL)

Angelo Mike vs Leon (Sentence, Audioriver, 1500m2)

Thomas Langner (Comm, Rura)

Discox (Prozak)

Diana D’Rouze (Sopot)

Cream (Proton, Sentence)

Nexy (Sentence, A&H Xone)

Adam Gorczyca (Audioriver)

Kuba Otłowski (Nowa Jerozolima)

+ many many more

BILETY: 30/35 pln

Presale: Biletomat.pl – bilety online, Going.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz