Michael Mayer w Prozaku

14 grudnia w klubie Prozak 2.0 współtwórca i szef kultowej niemieckiej wytwórni Kompakt, fantastyczny DJ i producent, autorytet i legenda światowej sceny elektronicznej, doskonała selekcja numerów w każdym secie – Panie i Panowie po raz pierwszy w Krakowie – MICHAEL MAYER!

MICHAEL MAYER to wraz z braćmi Voigt jeden z szefów najmodniejszej marki klubowej ostatnich lat – kolońskiego Kompaktu. Kompakt to nie tylko wytwórnia płytowa. To potężna instytucja, mająca pod sobą wiele mniejszych labeli i agencję bookingową. Instytucja, która od dwóch dekad skupia najciekawszych dj’ów i producentów. Regularnie pojawia się w podsumowaniach prestiżowych mediów jak Pitchfork czy Resident Advisor. Równocześnie jeden z najlepszych didżejów świata, autor kultowych serii “Immer” i “Speicher”. Obok Ricardo Villalobosa i Richiego Hawtina największy współczesny symbol szlachetnego tech-house’owego minimalu.

Wraz z gwiazdą wieczoru wystąpią również: Goga M/ Warszawa, Meg & Senthia, Discox, Roger.Gest, Phil Jensky i Blezz. Bilety: 20/25/30 PLN.

Posłuchajcie starszego występu w Boiler Room Berlin i oceńcie czy Supermayer mówi prawdę?!?!

Michael Mayer w Boiler Room

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz