Słuchawki Pioneer HRM-7 – perfekcyjne, studyjne brzmienie

HRM-7 to nowe, profesjonalne słuchawki studyjne firmy Pioneer, które zostały zaprojektowane z myślą o producentach muzyki tanecznej.

W związku z tym postawiono nacisk na precyzję i neutralność brzmienia z optymalnym basem. Dzięki regulowanemu pałąkowi i ergonomicznemu wykończeniu ich noszenie jest komfortowe nawet przy długotrwałym nagrywaniu.

Najważniejsze cechy słuchawek Pioneer HRM-7  to:

Lepszy przepływ powietrza i specjalna budowa obudowy zapewniają czysty, precyzyjny bas. Technologia podwójnej komory powietrza w obudowie poprawia przepływ powietrza, podczas gdy trójwarstwowa struktura tłumienia eliminuje niechciany rezonans gwarantując czystość brzmienia średnich częstotliwości.

Ponadto za ich wyjątkowe brzmienie odpowiadają 40mm przetworniki HD doskonale oddające częstotliwości do 40 kHz co gwarantuje krystaliczny dźwięk wysokiej rozdzielczości.

Duże pady nauszne zapewniają optymalną izolację dźwięku, dzięki czemu użytkownik jest odseparowany od dźwięku otoczenia. Zostały one wykonane z pianki zapamiętującej kształt ucha co dodatkowo gwarantuje komfortowe przyleganie oraz odpowiedni przepływ powietrza.

Pozostałe właściwości na oficjalnej stronie marki Pioneer.

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz