Pioneer XDJ-R1 kontroler dla niezdecydowanych!

Czas festiwali, letnich imprez rozpoczęty. Przyniesie on z pewnością za sobą wzrost zainteresowania trudnym rzemiosłem DJ-a. Pojawią się kolejne pytania od czego zacząć, jaki sprzęt wybrać itp. Dla takich właśnie osób Pioneer ma kolejne, nowe rozwiązanie: XDJ-R1.

Stacja all-in-one gotowa do pracy bezpośrednio po wyjęciu z pudełka. Oferująca kontrolę Waszych utworów znajdujących się na płytach cd jak i w pamięciach USB. Wykorzystująca tak jak w ostatnich produktach aplikację Recordbox do analizy i wstępnej obróbki utworów. W końcu działająca również jako kontroler MIDI do oprogramowania zainstalowanego na Waszym komputerze. Jeśli to za mało możecie do wbudowanego miksera podłączyć jeszcze dwa dodatkowe decki bądź gramofony, ale to nie wszystko!

Przy tworzeniu XDJ-R1 wykorzystano rozwiązania dostępne w najbardziej zaawansowanych produktach Pioneer DJ. Nowością oferowaną razem w urządzeniem jest aplikacja remontebox. Dająca możliwość bezprzewodowej kontroli waszej biblioteki, a także samego miksu za pomocą urządzeń takich jak iPad, iPhone czy iPod Touch. W zestawie znajdziecie również oprogramowanie Virtual DJ LE oraz podstawkę pod iPhone’a. Jedyne czego brakuje tej doskonałej, mobilnej jednostce to kreatywny umysł, którego niestety nie ma w zestawie! Życzymy powodzenia w okiełznaniu tej maszyny!

A jeśli dalej jesteście nie zdecydowani zajrzyjcie na oficjalną stronę producenta:
http://www.pioneer.pl/pl/products/44/1992/34209/XDJ-R1/page.html

Wyślij komentarz

Wyślij komentarz