Razem przywróćmy blask muzyce house!

House of House PL to nowoczesny portal miłośników ambitnej muzyki house, tech, deep, funky, minimal, electro.

Naszym głównym celem jest promocja pozytywnych elektronicznych brzmień, kultury clubbingu oraz oryginalnego lifestyle’u.

Jesteśmy idealnym miejscem dla każdego, kto tak jak my rozumie muzykę house! Zapoznajcie się z naszymi wszystkimi działami!

MUZYKA: Na naszych łamach znaleźć można zarówno kultowe produkcje z nurtu french i funky house, które miały niesamowity wpływ na rozwój całej sceny muzyki elektronicznej, jak i świeże muzyczne smakołyki z gatunku tech, minimal, deep, których smakiem będziesz delektował się jeszcze bardzo, bardzo długo.

NEWS/ARTYKUŁY: Oprócz tego mnóstwo świeżych informacji, ciekawostek, cykliczne artykuły oraz oczywiście dużo dobrej muzyki!

PARTY: Wielkość i różnorodność naszej społeczności jest najlepiej widoczna podczas odbywających się imprez i festiwali, dlatego naszym celem jest również promocja największych i najciekawszych imprez klubowych i plenerowych nie tylko w naszym kraju.

STUDIO: Tematyka sprzętowa i softwarowa – nowości, testy, tutoriale do swobodnego wykorzystania nie tylko w domowym studio.

MADE IN POLAND: Nasz portal to także idealne miejsce dla początkujących DJ’ów i producentów, którzy chcą być na bieżąco i wraz z nami pragną promować własne produkcje.

LIFESTYLE: Lifestylowe podejście do tematu traktujemy często z przymrużeniem oka, niemniej jednak jest to ważna część tej kultury.

Zapraszamy wszystkich miłośników klubowych ambitnych brzmień do odwiedzania naszego portalu House OF House PL!

#LetMusicWin akcja portalu House Of House PL

————————————————————-

Poszukujemy redaktorów, reporterów oraz copywriterów! Mile widziani DJ’e i producenci, którzy chcą podzielić się swoimi muzycznymi eksperymentami i poszukiwaniami na łamach naszego portalu.

HOH_Do_Zespolu

Masz dość komercyjnej muzyki, a house’owe brzmienia powodują przyspieszenie akcji serca i ciarki na całym ciele? Chciałbyś podzielić się swoją pasją i zostać częścią house’owej społeczności?

Jeśli muzyka house jest ci bliska i chciałbyś współtworzyć pierwszy polski portal miłośników „house music” to jesteś we właściwym miejscu!

Jeśli jesteś osobą kreatywną, która posiada choć drobne pojęcie o szeroko pojętej muzyce klubowej i potrafisz to pięknie ubrać w słowa to zapraszamy Cię do naszego „House’owego Domu”.

Zapraszamy gorąco do współpracy! Więcej informacji po uprzednim zgłoszeniu e-mailowym pod adresem: redakcja@houseofhouse.pl

Razem przywróćmy blask muzyce house! Zachęcamy do nieskrępowanej komunikacji :)

————————————————————- 

Wszystkich zainteresowanych współpracą z portalem House Of House PL prosimy o kontakt:

  • współpraca redakcyjna: tomek@houseofhouse.pl
  • reklama, patronat, eventy: michal@houseofhouse.pl
  • współpraca redakcyjna, sprawy organizacyjne: redakcja@houseofhouse.pl
  • administracja i problemy techniczne: admin@houseofhouse.pl

————————————————————-

Współpraca reklamowa z serwisem House Of House PL – owocna i elastyczna!

  • Patronat medialny
  • Emisja reklam bannerowych
  • Promocja wzajemna
  • Artykuły sponsorowane
  • Wspólne inicjatywy w social mediach

Odpowiemy na wszystkie e-maile z prośbami i zapytaniami.

Gorąco zachęcamy do korespondencji i współpracy!