Wesele, którym zachwycisz gości – czyli, co jest trendy!

Nowości weselne

Ślub i wesele to wyjątkowe chwile dla zakochanych! Każda Młoda Para, marzy, by ich wesele było perfekcyjne i niezapomniane. To zachwyceni i zadowoleni goście, definiują dobrą zabawę. W tym przypadku znaczenie ma niemal wszystko. Smaczne jedzenie, fajna muzyka i atrakcje to jedno. Nie bez znaczenia jest również oprawa uroczystości! Wystrój sali weselnej to element, który wprowadza uczestników imprezy w odpowiedni nastrój i wywiera na nich pewne wrażenia. Nie da się ukryć, że trendy weselne się zmieniają. Co zatem jest aktualnie na topie?

Moda weselna 2021 – wystrój sali:

Jeśli chodzi o ozdoby weselne na salę, to zdecydowanie odchodzi się od ciężkich kotar osłaniających ściany, czy wielokorowych balonów i kiczowatych serpentyn. Zgodnie z aktualnymi trendami weselnymi ma być elegancko i z klasą, a skoro tak, to należy stawiać na kryształy, ledy, biel, złoto i srebro. Obowiązkową ozdobą weselną jest oczywiście personalizowana tabliczka umieszczana na ściance za Młodą Parą. W tym przypadku należy wybierać drewniane, kwiatowe lub miedziane tabliczki, czy też girlandy. Najczęściej będą one przedstawiały, imiona lub inicjały Młodych, ale mogą to też być miłosne symbole typu połączone serca lub dwa białe gołębie. Zdecydowanym hitem wśród ozdób weselnych są ledowe napisy oraz podświetlane girlandy. Gra świateł, tworzy zawsze efektowną i nieco romantyczną atmosferę.

Weselne trendy 2021 – stoły:

Przykrycie i ozdobienie stołów weselnych, przy których zasiadają, goście jest niebagatelnie ważne. Poza walorami estetycznymi i dekoracyjnymi należy wziąć pod uwagę ich komfort. Istotne jest, by zastawa stołowa i ozdoby były spójne z całą aranżacją sali. Ma być gustowanie i funkcjonalnie. Ponadczasowymi ozdobami weselnymi na stół pozostają żywe kwiaty oraz świece. Coraz częściej stawia się na stołach również klimatyczne lampiony.

Dj czy zespół na wesele